Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes küzdeni valakiért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes küzdeni valakiért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amíg úgy érzed érdemes. Esetleg ha az adott személynek már nagyon elege van a próbálkozásaidból, akkor jobb lemondani, mert csak magad alatt vágod a fát.
2011. dec. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
egyszer utasitott vissza most "lapitok" mellette
2011. dec. 23. 09:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Attol is fugg, milyen kapcsolat van koztetek.
2011. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
elvileg a visszautasítás után barátok maradtunk
2011. dec. 23. 10:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Maradj meg neki biztos tamasznak, estleg finoman nyomulhatsz, de szerintem ha tulzasba viszed, akkor jobban elfog toled tavolodni. ez az en velemenyem. Probalb magad a helyebe kepzelni, hatha az segiteni fog :)
2011. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ki lát a másik fejébe? :)
2011. dec. 23. 10:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Semeddig. Küzdeni a szabadságért szoktak. Két ember kapcsolatba kezd KÖZÖS döntés alapján.

34 ffi

2011. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
persze de az emberek változnak és bár nem mindig de a véleményük is
2011. dec. 23. 10:48
 9/11 anonim ***** válasza:
én már ne küzdenék pl az ex barátnőmért, pedíg még mindíg szeretem.azért nem küzdenék, mert már nem látom értelmét.te is addíg küzdj, amíg értelmét látod
2011. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sziasztok!Hát megprobálom rövidre fogni, 2évig voltam együtt párommal, de utána eléggé megingtam, összevoltam zavarodva, tulvoltam egy érettségin, és nagypapám elvesztésén, ami nekem nagyon sok volt...szakitásunk után kb 3hétig egyáltalán nem kerestem, mert találkoztam egy másik lánnyal akivel eltudtam beszélgetni nagyon jol, mert sajnos neki is idén halt meg az édeanyja, és tulajdonképpen, én mondtam a volt páromnak miután rájöttem h nekem ő kell, hogy én nem a lányért nem kerestem és hogy "örüljön annak hogy nem" vele tudtam ilyet megbeszélni, dehát ő ezt nemértette meg.... kb 1,5 honapig azon voltam h visszaszerezzem virágok, levelek, kedveskedések, sms, szalagavatojára nyaklánc...(amit megse köszönt), de hozzá kell tenni, hogy nagyon oda volt értem demost aztmondja h nemérez semmitt....:(, meg nagyon elzárkozott, és hát van vmi fiu akivel ismerkedik...küzdenék érte de nemtudom van -e értelem...???
2011. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!