Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell annyit "küzdeni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell annyit "küzdeni" egy nőért?

Figyelt kérdés
Beszélgetni vele, elvinni ide-oda, pénzt költeni rá? Nekem semmi kedvem ehhez. Beszélgetek lányokkal, akikkel viszonylag jól ki is jövök, de ennek a folyamatnak a végigviteléhez semmi kedvem. Ilyenkor inkább hagyom az egészet.
2011. nov. 29. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akk menj k.rvázni. Jobb ötletem nincs.
2011. nov. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

hm,szval neked büdös ez az egész!

öcsém,nincs ezzel probléma,de áruld már el nekem ha szépen megkérlek: vki stukit tart a halántékodhoz és kényszerít rá,h csajozz?gondolom nem!akkor meg,ha nem akarsz nőt,akkor nem akarsz!de akkor *ugni se nagyon fogsz,bár biztos vannak kiscsajok akik készséggel állnak a rendelkezésedre!bárkiére!

bár azt jó lenne tudni,h hány éves vagy?mert ha tini,akkor nem gáz,h nem akarsz még ezzel foglalkozni!és akkor visszavonom az előzőeket.

2011. nov. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
20 vagyok.
2011. nov. 29. 10:02
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
örülnék ha idáig eljutnék egyáltalán, hogy randi meg programok :(
2011. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha meg könnyen, gyorsan megkapod ribinek tartod. Döntsd el ,hogy neked egy ilyen kell, vagy egy normális nő, akinek nem az a célja, hogy minél előbb megd..ják.
2011. nov. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Most tényleg ribinek tartják a hapsik azokat a nőket akik miatt nem kell elfáradni, amig összejönnek? Én például sose birtam, hogy a nő egy dijnak képzeli magát amit ki kell érdemelni.Nekem a természetes, az hogy ismerkedünk, nevetünk, flörtölünk ... és egy kis emberismerettel ki lehet szürni közülünk is, hogy melyik akar csak lefeküdni és melyiket érdekli igazából a személyed.
2011. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az jobb lenne ha leszólítasz egy lányt és az rögtön szétteszi neked a lábát? Komolyan nem értem a hozzád hasonlókat. Ha egy lányért harcolni kell, akkor az a baj, ha nem, akkor meg k*rva. Egyébként meg ha valaki tetszik neked vagy szereted akkor az az idő is jól fog esni amit randival töltötök el. Ha csak szeretkezni akarsz akkor meg menj és szedj fel egy útszéli prostit.(Jah, bocsi, a szeretkezést szerelemből csinálják a párok)
2011. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

,,Most tényleg ribinek tartják a hapsik azokat a nőket akik miatt nem kell elfáradni, amig összejönnek?


azért ezt érdemes árnyalni kissé,mert vannak fokozatok!

ha egy nő feleslegesen túráztatja a pasit,miközben a szimpátia az ő részéről is fennáll,az gáz!tényleg vannak olyan nők,akik úgy gondolják,h ők azok akik szívességet tesznek a ffinak,h kegyeskednek szóba állni velük!(amit te is írtál,h díjként aposztrofálják magukat,ill játsszák a megközelíthetetlent)

egy normális nő,akinek megvan a magához való esze és tudja,h mit akar,feltudja mérni,h mikor jön el annak az ideje,amikor közelebb engedheti magához a ffit.

mert ha túl hamar teszi,akkor könnyen kaphatónak tűnhet.(én legalábbis mindig igyekszem,h nehogy annak tűnjek.meglehet találni az aranyközéputat.)

annyira feleslegesek ezek a játszmázások,én mindig arra törekszem,h őszintén éljem meg a kapcsolataimat,már a kezdetektől.és itt elsősorban nem a hűségre gondolok,mert az alap.

ahogy az előző kommentelő is írta,a kellemes randik és beszélgetések a fontosak,(amikből elég jól fel lehet mérni a másik személyiségét)nem pedig a kicsinyes képmutatás.

24n

2011. nov. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Neked valóban egy qrva kell. Mit agyalsz ezen?
2011. nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy legyél homokos, és szedesd fel magad. Jó nő úgysem való neked.
2011. nov. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!