Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság a nők miért válogatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nők miért válogatnak olyan sokat?

Figyelt kérdés
Teszem azt miért kell egy kevésbé jó nőnek is válogatni. 2 évente 1 férfi ha horogra akad, mégis válogat, és kikosarazza azt az egyet is. Folyton várják a megfelelőt, miközben a potenciális érdeklődök lassú tűzön égnek el.
2011. dec. 22. 19:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
Tudatosítsátok magatokban, hogy a csajok csak azok közül válogathatnak, akik odamennek hozzájuk, mi viszont mindenki közül. Úgyhogy válogassanak nyugodtan, leszarom, mert az én választási lehetőségem sokkal szélesebb, mint az övék.
2011. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

1. mert megtehetik, ugyanis sok a férfi, kevés a jó nő, ők vannak olyan pozícióban, hogy választhatnak

2. nem kell összejönni olyannal, aki nem tetszik nekik 100%-osan, mert ha közben találkozna a megfelelővel, akkor nehéz lenne kilépni egy kapcsolatból, hogy átpályázzon a jobb férfi mellé

3. sok dolguk van: munka, barátnők, bulizás, tanulás, ebbe nem fér bele mindig a pasizás

4. kevés a jó pasi, a többség műveletlen, sótlan, alkesz, dohányos, drogos, szerencsejátékos, hazudós, semmilyen, unalmas, foglalt, csak szexet akar, nem keres eleget, nem jóképű, kifejezetten csúnya, elhízott, gyerekes, munkanélküli, anyuci kedvence stb típusok valamelyike vagy ezek tetszőleges kombinációja

Ha nekem lenne lányom, én sem örülnék, ha egy ilyen selejtessel jönne össze.

Kevés az olyan pasi, akire tényleg azt mondaná egy nő, hogy hűha!, neki ez kell, vele akar élni, senki mást nem akar soha többé.

És mivel sok a magányos pasi, kevés a magányos nő, ezért a nőknek nem kell ilyen szuper tulajdonságokkal rendelkezni. Csak éppen átlagos nők is szerezhetnek maguknak szuper pasit, mert a szuper pasinak nem jut szuper csaj. A nőnek más dolga nincs, mint várni a zsákmányt, aki előbb utóbb úgyis feltűnik a láthatáron.

Végül: a nők nem hajlamosak csupán a szexért összejönni valakivel, kell nekik más is a kapcsolatban. Pénz, törődés, odafigyelés, különböző előnyök. A nők nem annyira szex-centrikusak, mint a férfiak, nem törik össze magukat, hogy valakivel ágyba bújhassanak. Nem sürgős nekik párt találni.

2011. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%
Egy bizonyos kor utan mikor majd nekunk jon el az aranykorunk(30+), majd visszakapjak nefelj! (evilface)
2011. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
tegnap 19:49 miért szerinted egy nő nem tud odamenni egy férfihez, ha nagyon tetszik neki? Én többször is megtettem, szóval nem igaz, amit mondasz. A páromat meg úgy szedtem fel, hogy azt higgye ő nézet ki először magának... A nők rafináltabbak, mint hinnéd. ;)
2011. dec. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

,,És mivel sok a magányos pasi, kevés a magányos nő, ezért a nőknek nem kell ilyen szuper tulajdonságokkal rendelkezni."

Az meg hogy lehet? :D Kivel vannak, szerinted, ha nem férfiakkal? Több nő él a földön mint férfi, azaz magányos nőből kell, hogy több legyen. Szóval azért mert te magányos vagy nem azt jelenti, hogy a hozzád hasonlókból van több.

2011. dec. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A nők is ugyanezt mondják, sőt, ők több okkal, mert végül is nem a nőnek kéne lépni...
2011. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Végül: a nők nem hajlamosak csupán a szexért összejönni valakivel, kell nekik más is a kapcsolatban. "


Miután emellett 3-4-szer felsoroltad a pénzt, már látom NEKED mire van szükséged egy kapcsolatban. :-)

2011. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"tegnap 19:49 miért szerinted egy nő nem tud odamenni egy férfihez, ha nagyon tetszik neki? Én többször is megtettem, szóval nem igaz, amit mondasz. A páromat meg úgy szedtem fel, hogy azt higgye ő nézet ki először magának... A nők rafináltabbak, mint hinnéd. ;)"


Az te vagy! A legtöbb nő gyáva, büszke az ilyesmihez, úgy ahogy sok férfi is gyáva ehhez...


Amúgy szerintem a kérdezőt nem az zavarja, hogy válogatnak a nők, hiszen mi férfiak is válogatunk, azzal a különbséggel, hogy nálunk ha a csaj kicsit csinos, nem kövér és nem idegbeteg akkor már elfogadható.A nőknél viszont miútán a srácról kiderült hogy jóképü is, megvan sok jó tulajdonsága, de esetleg van valami defektje ami a fehér lovaghoz nem méltó és akkor már egyből dobásra kerül.Például ha kiderül róla, hogy nem olyan szociábilis, magyarán visszahúzódó....vagy egyebek....végülis az ő bajuk, az ő életük.Bezzeg mikor egy férfi tesz ilyet, nagyon elitélik, hogy beképzelt, mit képzel magáról, mit mind válogat annyira...


A lényeg, hogy te tiszteld magad, legyél férfi, érezd jól magad a bőrödben.Az hogy valakinek nem kellesz, nem a te értékedet csökkenti, egyszerüen azt jelenti, hogy nem neked való volt a csaj, vagy esetleg nem tudja mit akar.Mert azért egy kapcsolat nem azon alapszik, hogy "akkor jövök össze veled, ha megváltoztatod a külsődet, ha elkezdesz jobban keresni stb."


Minek bánni egy olyan csajt, aki úgyse értékelt, úgyse látta benned azt aki vagy, aki lehetnél.

2011. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!