Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hs véget ért a kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hs véget ért a kapcsolatotok utána barátok tudtatok maradni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nevezném barátságnak (én óvatosan bánok ezzel a szóval), de mindenképp jó a viszony szinte az összes exemmel. Valamelyikkel kifejezetten jóban vagyok..
2011. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én senkivel sem tudtam barátságba,ill jó viszonyba maradni.Pedig volt akivel barátságnak indult és kapcsolat lett belőle.Szerintem ez a legjobb,végülis már nincs mit mondanunk egymásnak...Egy exemmel sem tartom a kapcsolatot semmilyen formába...
2011. dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is jóban vagytok az összes exemmel.
2011. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is jó viszonyban vagyok szinte mindegyikükkel. Mondjuk azokkal nehéz lenne, akikkel évek óta nem is találkoztam.


Barátok? Olyan nincs, mármint az én esetemben férfi-női barátság nem igazán létezik.

2011. dec. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlackSword ***** válasza:
Nem nevezném barátságnak, még kapcsolatban sem vagyunk, de ha összefutunk akkor tudnánk értelmesen beszélni...
2011. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem.


van egy pasi akivel barátságnak indult, össze is jöttünk néhány órára, de haveri kapcsolat maradt belőle. azóta már neki is van kapcsolata, nekem meg férjem. viszont baráti kapcsolat az megmaradt, nem sűrűn, de beszélünk és jóban vagyunk.


mással nem tartom a kapcsolatot.


25/N

2011. dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!