Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam meg, hogy kik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam meg, hogy kik a barátom exei?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy éve vagyunk együtt a barátommal, jól működő kapcsolatunk van, jól érezzük magunkat. Egy kisvárosban lakunk, de ezelőtt nem ismertük egymást, sőt én alig ismertem itt emberkéket, egy nagyobb városban volt a baráti társaságom. Megismerkedtünk a barátommal, és így az ő baráti társaságának is bemutatott, akiket (bár egy kisvárosban lakunk), nem ismertem. Mindig új emberekkel ismerkedem meg itt, újságot hordok ki, és matekot korrepetálok. És a probléma itt kezdődik: nem tudom kik a párom volt barátnői, nem akarom őket megismerni, csak tudjam hogy ki az, mert az furcsa h esetleg az ex tudja h én ki vagyok, de én róla semmit, és nem akarok vele jóban lenni, esetleg rokonát korrepetálni, tehát közelebbi kapcsolatba kerülni vele /velük.

A barátommal a kapcsolatunk elején megbeszéltük, hogy a múltat lezárjuk, nem érdemes róla beszélni, csak annyit tudok hogy idevalósiak az exei.

És én nem akarok tudatlanul járni az utcán, tudjam kibe botlok, mert ahogy írtam, egyre több embert ismerek meg ebben a városban és ezért szeretném tudni hogy kik ők, h tudjak távolságot tartani, mert elég közvetlen vagyok.

Hogy derítsem ki, hogy kik ezek a lányok?

Köszönöm.


2011. dec. 22. 15:02
 1/6 LadyLee ***** válasza:
100%
Ne akard tudni. Szerintem semmi jóra nem vezet. Nyilván előfordulhat, hogy kierült, nem azt mondom, hogy menekülj az információ elől, de aktívan én nem foglalkoznék vele. Keress értelmesebb elfoglaltságot.
2011. dec. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szereintem nem kell megtudnod, kik voltak az exei. Mégpedig ezért nem:


"A barátommal a kapcsolatunk elején megbeszéltük, hogy a múltat lezárjuk, nem érdemes róla beszélni,..."


Ez teljesen igaz. Ami volt, elmúlt, a párod már nem szereti ezeket a lányokat, téged szeret. Teljesen felesleges ellenségeskedni a volt barátnőivel, csak mert annó ők úgy képzelték, lehet köztük valami. Gondolom, neked is voltak már exeid a párod előtt, szerintem neked sem esene jól, ha a párod nyíltan ellenségeskedne velük emiatt.

Zárd le magadban a párod múltját is. Ha kiderülne, hogy az ottani legjobb barátnőd az egyik ilyen lány, mit tennél? Megszakítanád vele a kapcsolatot csak ezért? Na ne viccelj...

2011. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak el szeretném kerülni azt a kellemetlenséget, hogy pl. összebarátkozok a lánnyal és később derül ki, hogy az ő exe az én jelenlegi párom:/ ez elég ciki.
2011. dec. 22. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:
De miért lenne ciki? Ami volt elmúlt, hülyeség ezen rágódni. A barátod nem érez már iránta semmit, az meg, hogy 1000 évvel ezelőtt ők együtt voltak egy darabig, nem jelent már ma semmit.
2011. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az élet nagy gondjai...


:)


Szeresd a barátod és barátkozz bárkivel, akit érdemesnek tartasz arra.


31/F

2011. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nyomozni kezdesz, le fogsz bukni és ez elsodorhatja a kapcsolatodat is.

Rá kell kérdeznem a barátodnál!

Én is tudom, hogy kik voltak a barátnőm partnerei. Egy társaságban ismertem meg és láttam, hogy pályázik még rá. Tudom, hogy többen randiztak vele. Vagy egy pasi, akivel csak barátok, de én látom a fazon viselkedéséből, hogy többet szeretne.

Tudom, hogy ki az aki udvarolt neki.

Gyakorlatilag mindenkiről tudom, hogy meddig jutott el nála.

Legyen az exeknek és sikerteleneknek kellemetlen, hogy velem van ez a nagyszerű nő.

2011. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!