Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet ez, lehet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez, lehet hogy szakítás jobb lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a baj, hogy mostanában a barátnőmmel nagyon, de nagyon sokat veszekszünk. Szinte minden napos, és már mind ketten kivagyunk tőle. Szinte a semmin veszünk össze, és én már komolyan néha azon gondolkodom hogy ennél még a halál is jobb lenne... 1éve és 7 hónapja vagyunk együtt, nekem Ő az igazi első Szerelmem, elvileg Én is az vagyok neki.

Velem feküdt le először, szóval mindent velem csinált, érintetlen volt.

De komolyan mostanában csak akkor nem veszekszünk, amikor szexelünk, de volt már rá példa. Aztán hazamegy, félóráig elbeszélgetünk, aztán ismét a semmin megy a vita...

Talán jobb lenne ha szakítanék? Nekem ez már komoly gondokat okoz, mert egyébként is szívnagyobbodásom van és múltkor túl stresszeltem magam és már majdnem elájultam :\

Az a baj, hogyha a szakításra lenne alkalom, akkor az van a fejemben hogy: "más fogja megcsókolni, mással fekszik le, mással fogja ugyan azokat csinálni vele és más boldogítja majd" :(

Kérlek Segítsetek, nagyon nagy szükségem van rá :(


2011. dec. 20. 22:31
 1/4 anonim válasza:
"nagy szükségem van rá" megadtad a választ...
2011. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha egyszerűen nem vitatkoznál vele? A veszekedések 99%-át el lehet kerülni azzal, hogy nyugodtan kezeled a szituációt, és ha kell, engedsz neki.
2011. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 alexa088 válasza:
nyugi ez most csak hullámvölgy :) üljetek leminden alkalommal és kössetek kompromisszumot meg h ezentul h legyen beszéljétek meg h máskor ha vitázni fogtok akkor rögtön ülljetek le és beszéljétek meg . ilyen is kell lenni , most csak ilyenetek van , majd lesz ez máshogy is :) hisz ha vki kitart a másik mellett az a legszeb dolog ha ilyenkor is :)
2011. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindig megbeszéljük a problémáinkat, de mintha nem is beszéltük volna meg, ugyanazt csináljuk.

Ő egy kissé forrófejű és ha nem tetszik neki valami akkor Ő már meg sem hallja amit én mondtam, csak az van benne hogy " megint elrontottál valamit". Nagyon szeretem, de attól félek hogy ennek egyszer vége lesz, barátaim is folyton készítenek fel erre, de én nem tudom nélküle elképzelni az életemet. :(

2011. dec. 20. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!