Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hete vagyok egy sraccal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete vagyok egy sraccal, de meg kulonosebb keppen nem erzek iranta semmit. Most akkor mi van? Massal is igy volt? Meg megszerethetem? Vagy ennek mar nem sok ertelme?

Figyelt kérdés
Nem szeretem, nem hianyzik amikor nincs velem. De jol megvagyunk mikor egyutt vagyunk.
2009. máj. 18. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kb 1 hónapja voltam együtt barátommal amikor igazán szerelmes lettem belé. És azóta is csak egyre jobban imádom. :) Úgy gondolom ezért vagyunk még mindig együtt, mert az az érzés lassan alakult ki, nem ugy mint előtte. És azt hiszem ő is így érez :)
2009. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nálam többynire úgy működik, hogy az az igazi, ha már az elején röpködnek a pillangók, DE: a leghosszab kapcsolatom (13 hónap) ugy indult, hogy az elején barátnak tekintettem a lányt.. nagyon lassan szerettem meg, de utánna nagyon jó volt... ha sokat vagytok együtt és ugy sem az igazi, akk lehet jobb az elején abbahagyni?

19/F

2009. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Dettó ugyan így vagyok én is mint Te.. sztem adj még egy kis időt magatoknak aztán úgyis rájössz hogy mit akarsz;)

18/L

2009. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 3 barátom volt, az 1. 2nél már az elején éreztem h megveszek értük és 2 hónapnál 2ik sem volt több. a mostani barátomnál meg 1 hónapig semmit nem éreztem és már a 6. hónapban járunk és szerelmes vagyok belé(ő is belém:D) :):)
2009. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1ik akarat lenni :D
2009. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ez nagyon változó! az is lehet hogy akarsz valakit magad mellé nagyon és erőlteted magad rá hogy mégis lehetne valami, és ezért nem fog összejönni! De lehet hogy még nem ismeritek egymást annyira, idő kell! Nálam a helyzet az volt, hogy összejöttem a gyerekkel az elején tetszett... aztán egy pár napig csak találkozgattunk... és amikor elkezdtünk járni nem tudtam hogy akarom e igazán! Amikor nem volt velem nem kellett, nem hiányzott ésatöbbi... aztán amikor vele voltam jól éreztem magam, de mégsem viselkedtem vele úgy, ahogy egy pár szokott! 3 hónapig voltam vele együtt és ő dobott mert érezte hogy nem is kell igazán! most így utólag visszagondolva tényleg nem kellett! bár mielőtt dobott úgy éreztem hogy több mint fellángolás, de kevesebb mint szerelem szóval a kettő között voltam! de amíg ő mondta nekem hogy "szeretlek" én egyszersem mondtam neki vissza! és amikor dobott voltam olyan hülye hogy szenvedtem miatta egy ideig! de a mostani párommal teljesen más! vele msn-en beszélgettem sokat mielőtt találkoztunk és már ott éreztem hogy ez nem semmi :) aztán első találkozásunknál már össze is jöttünk! és most is szeretem és érzem hogy életem első nagy szerelme (voltak előtte mások, de senkinél nem volt ilyen érzésem, még közelében sem) 14 hónapja vagyunk együtt és remélem együtt is maradunk még vagy 14000 hónapot :D
2009. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!