Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennel, ha anyud ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel, ha anyud ezzel allna elo: "vagy o vagy en"? Marmint vagy a pasi akit szeretek s egyutt vagyok vele egy eve. , vagy anyum. Valasszak. De ketto egyutt nem lehet. (nincs semmi kulonosebb indoka, hogy miert nem kedveli. ) 16/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy anyukadnal valami nincs a helyen! es ezt tisztelettel mondom, az enyem sem szazas sajnos:S Bar en idosebb vagyok, konnyebben tudtam lepni az ugyben.
2010. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak félt még téged. Nem szeretné ha ennyi idősen még megrontanának. Tartsad tiszteletbe a szüleid kérését.
2010. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha normális a barátod, csak az anyád nem bírja akkor szerintem ne foglalkozz vele.... legalábbis én nekem biztos nem mondaná meg h kivel járhatok, főleg ha szerelmes vagyok!!!

Elöbb-utóbb ugyis bele törődik a barátodba...

Persze ha ilyen 24 éves barátod van, akkor megértem anyud, és igazat is adok neki ez esetben!


17/F

2010. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Beszélj anyukáddal, hogy MIÉRT?

Mi az amiért nem akar együtt látni vele? Miért ellenzi a srácot? Lehet nem is a fiúval van a baj hanem valami járulékos dolog. Barátai, életvitele akármi.

2010. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem meg mivel már Te is kezdesz önállósodni az lenne a legjobb megoldás ha leüllnél vele beszélgetni hogy neked már nem csak ő a legfontosabb, hanem van egy srác akit majdnem ugyanannyira szeretsz mint őt, és ezt szerintem meg kell hogy értse anyud.
2010. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

anyum egyedul azt nem szereti benne, hogy szerinte nincs jovom mellette. Mivel, hogy arvahazban nott fel, es anyumnal ez annyit jelent, hogy csavargo...pedig ez nem igaz!!!! Nehez elete volt eddig is, s ez utan is az lesz, mivel nincs kire szamitania, de viszont mindig a legjobbra torekedett.Segitokrsz,udvarias,mindenkinek segit akinek csak tud, szoval nem lehet ra senkinek egy rossz szava sem!

s 1 eve vagyok vele, ez ido alatt volt meg a legelejen egy honap amikor osszevesztunk, es kulon voltunk..anyum onnantol mondja, hogy nem akarja ot latni sem... S onnantol csak titokban vagyok vele. Apum engedi..neki semmi baja vele..kedveli..minden..de anyum?!?! amugy o 19 eves..

s anyum alapbol olyan, hogy szerinte nekem 16 evesen nem a fiukkal kellene foglalkoznom, hanem az iskolaval.. legaalabb 25 eves koromig.. majd utana kezdjek el pasizni,es bulizni :) ... s o ezt igy is gondolja...s tilt mindentol ...(pl. nem mehetek sehova, max delutan 4re itthon kell lennem mindenhonnan...)


S most nemreg a baratom elkoltozott mas orszagba.. mivel ott kapott munkat. De jonne vissza, hozzam par napra..csak mar nincs hol laknia..ezert kellene nalam.apukam megengedte.. mondta, hogy rendben van.. de anyum annyit mondott ra, hogy valasszak...vagy a pasi vagy anyum...s latni lehetett rajta, hogy komolyan gondolja.

2010. jan. 24. 20:43
 7/12 A kérdező kommentje:
20:28 . probaltam vele beszelni, szepen errol. pl. mindig, ha valamirol elkezdtunk beszelgetni, felhoztam, hogy vele vagyok..s szeretem ot. de volt ugy h minden nap megkerdezte, hogy "meg mindig azzal a jott mentel vagy?" "meg mindig nem felejtetted el?" s ezt naponta.....hiaba mondtam el neki egyik nap, hogy vele vagyok..masnap ujra jott h "meg mindig nincs mas?"....
2010. jan. 24. 20:46
 8/12 anonim válasza:
hát. hiába mondja anyukád hogy vagy a fiu vagy ő. kitenni a házból ugysem fog mert apud ugye veled van. szóval szerintem a fiut válaszd. és majd bele törődik az anyukád hogy ez van és kész!
2010. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kicsit sznobnak tűnik.
2010. jan. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ebből sosem lesz tartós kapcsolat, már csak azért nem mert anyud majd mindig ott fog nektek keresztbe tenni ahol csak tud és egy idő elteltével már nem fogod bírni ezt a nyomást és az elválást vagy kénytelen választani a fiú miatt, hogy ő se szenvedjen már többet. Ha szereted akkor el is tudod engedni és nem hogy csak 16 évesen édesanyádat választod de még húszon évesen is, végül is ő hozott téged világra
2010. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!