Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Nektek mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Nektek mik a tapasztalataitok, véleményetek a mai 14-21 éves lányokról?

Figyelt kérdés

Korotok és nemetek is érdekelne!


21/F


2011. dec. 19. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm 21 éves,kedves,aranyos,gyönyörű,érző szívű.Véleményem pedig az róla,hogy maradjon is ilyen!:)
2011. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem leet objektíven venni őket, és felesleges is megpróbálkozni vele. Vannak rib.ancok, szűzku.rvák, álszentek, nyitottak, elvontak, tanácstalanok, bátrak, félénkek, beképzeltek, csúnyák, szépek, csinosak, dagik, butuskák, intelligensek, önbizalomhiányosak, divatosak, kedvesek, bunkók, gagyik, csalfák, bénák, tehetségesek, szexőrültek, prűdek.

15/L

2011. dec. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé lesújtó a véleményem. Ami leginkább taszít, az a divatleszbizés, illetve a kamerák előtti pózolás.


24/F

2011. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy divatleszbizés? :/ Sosem értettem. Ha valaki vonzódik a lányokhoz (is) akkor azt nem lehet divatból csinálni. Az egy genetikailag kódolt valami és ha nem, akkor nem, ha pedig képes rá, akkor igen, biszex/lezbi nicns mese. Te tudnál meleg lenni, ha ez lenne a "divat"? Naná, hogy nem, mert undorodsz a férfi testtől... (Legalbbis, ha hetero vagy). Én magamban egy ideje már kizártam a divatlezbikusok létezését.
2011. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ma 17:41


Akkor te egy ritka, nagy mázlista vagy!


Én is ilyen lányt keresek, de eddig csak rossz tapasztalataim vannak a lányokról. Illetve, ha találtam is ilyen lányt sajnos foglalt volt és több éves kapcsolata van.


Úgyhogy továbbra is keresgélek, ismerkedek, hátha találok ilyen lányt. :)

2011. dec. 19. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:
olyan szépek mint az anyjuk! annyit isznak mint az apjuk! de náluk is mocskosabbul beszélnek!
2011. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ma 20:41


Pontosan!!

2011. dec. 19. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!