Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van velünk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztalytarsam, aki mar regota tetszik. Szerintem en is neki, es ezt onnan gondolom mert tortentek dolgok amik errol arulkodnak...

peldaul. egyszer itt volt nalunk es beszelgettunk, harman voltunk, en, o, es egy masik haverunk.

Szoval, beszelgettunk es arrol kerdezgetett hogy ki a legszebb lany es a legszebb fiu. Soroltam neki par szebb lanyt, de mindegyikrol csak a negativ dolgokat mondta es a vegen halkan mondta hogy szerinte en vagyok az. :D Meg hasonlok...

De azt nem ertem benne hogy baratok vagyunk, kozos programjaink vannak, jol elbeszelgetunk, meg az elobb emlitett dolog is....de egyszeruen nem bir megmaradni a kozelemben. Nem utaljuk egymast hogy ezt kelljen csinalnia, de ha en megallok mellette akkor 10 masodperc mulva mar megy is el valamerre csak hogy ne legyen a kozelemben..

Meg tancolni jarok, o is oda jar tancolni, a tanar mondja hogy keressunk egy part magunknak, mellettem van ő, es megkerdezem hogy nem tancolna-e velem... erre nem szol semmit hanem persze megy keresni masvalakit csak hogy veletlenul se velem tancoljon..

Egyszoval furan viselkedik es most nem tudom hogy tetszem neki es ez csak valami felenk hobort, vagy igy akarja a tudtomra adni hogy nem erdeklem? Mert pro hogy neha eszreveszem hogy engem bamul, meg ezek a "szep" szavak, de kontra ez a fura menekules... :((

Koszonom az ERTELMES valaszokat!


2011. dec. 18. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel tetszel neki,de nincs elég önbizalma vagy feladta.

Én is ugyan ebben a szituban vagyok jelenleg :P

2011. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos hogy nemolvasom el de arra következtetek hogy TERHES VAGY!
2011. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
előző válaszoló. Te nagyon hülye vagy.
2011. dec. 20. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!