Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Szakitsak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Szakitsak a baratommal?

Figyelt kérdés
Van egy baratom es anyu szerint tul sokat talakozunk es anyu nem bizik bennem szerintem ezt meg azt csinalok a baratommal es en semmit nem csinaltam ojat amitol nem kellene bizzon bennem sot mar sokat beszelgettem vele de akkor sem nem valtozott semmi es tudom h a beszelgetes a legjobb modja de en mar sokszor beszeltem vele es ne irjatok h meg beszeljek vele mert mar nagyon sokszor beszeltem vele es nem hatott es mar fogalmam sincs mit csinaljak felek h tonkre megy a kapcsolatom a baratommal anyuval nem akarok szembe szalni szerintetek mit csinaljak azon kivul h beszelgessek anyuval?:((
2008. márc. 27. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csak neked vannak ilyen problémáid... Ez a túlzott féltés már nekem is az agyamra megy! Sajnos nem tudsz sokat tenni szerintem jelenleg, mert ahogy észreveszem anyud nem is akarja jobb belátásra bírni magát... Itt sajnos csak az idő segít, mondjuk az ilyen szülőkkel nem lehet mit kezdeni... Ezzel csak azt fogja elérni, hogy átvered egyszer!
2008. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Uramisten!! hány éves vagy? az irásodbol itélve 12 körül lehetsz de azt is ugy h iskolába nem nagyon jársz.. Könyörgöm aki 6 sorba ir egy mondatot az ne járjon senkivel. Megértem anyukádat,még elötted az élet.
2008. márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
te a masodik valaszado ne komentalj engem hanem valaszolj a kerdesemre mint az elso valaszado amugy 15 eves vok es rendszeresen nap mint nap jarok iskolaba ugyhogy szalj le rolam !!!
2008. márc. 27. 15:23
 4/7 tade ***** válasza:
Hat ne is szallj szembe anyukaddal....en mindig azt mondom...anyabol csak egy van-volt-es lesz...de baratod lehet sok es sokfele, ugyhogy elotted az elet...
2008. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, a második hozzászólóval egyetértek. Inkább tanulj meg helyesen írni, többre fogsz menni vele.
2008. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene kritizalni a masikat kinek a helyesiras a gyengeje kinek a matematika, nem mindenki lehet kituno vagy zseni. Az en szuleim is feltettek ebben a koromban es nem veletlen... sokszor estem pofara mert nem hallgattam anyumra. ma mar kikerem tanacsat pedig 18 evvel idosebb vagyok nalad. 15 evesen en is azt hittem az akkori baratom az igazi majd elvesz felesegul blah blah blah... aztan rajon az ember ah dehogy... szerintem is majd az ido megoldja a dolgokat, en szemely szerint ezert nem szakitanek a baratommal.
2008. márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemhiszem el most azert ne pasizzak mert nem irok helyesen? Hat ilyen nincs hogy egyesek mijenek tudnak lenni...
2008. márc. 30. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!