Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk zavarna titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk zavarna titeket, ha a barátnőtök lányokkal is csókolózna?

Figyelt kérdés
pl. buliban, vagy máshol
2011. dec. 16. 07:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem járok biszexekkel. Épp ezért zavarna. :)
2011. dec. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha leszarná a kérésedet, akkor nincs hosszú jövője a kapcsolatotoknak. Miért nem akarod dobni?
2011. dec. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Zavarna ! Rajtam kívül ne csókoljon senki mást se. Leülnék vele tisztáznánk a dolgot. Ha ezután is megtenné akkor nincs közös jövőnk már. Egy kapcsolat a tiszteletre kell, hogy épüljön mind két fél részéről.
2011. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, HA jó csajjal smárol :D
2011. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, ha utána én is csókolózhatnék a másik lánnyal. Ha neki lehet, nekem is!
2011. dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm nem is oly régen ugyanezt tette. Elég sokat szabadkozott, de én úgy gondolom, hogy nincs miért szabadkoznia, mert az emberrel veleszületett tulajdonsága a kíváncsiság. Persze van aki elfojt bizonyos dolgokat van aki meg ki akarja őket próbálni. Szerintem ebbe semmi vérforraló nem volt. Ha tetszett neki akkor egészségére ha nem akkor meg tudja, hogy mit nem szabad csinálni. Ezért is gondolom úgy, hogy létezik "újrakezdés" mivel az ember hirtelen felindultságból olyat tehet amit megbánhat. Nem hiszem, hogy aki egyszer hibázik az nem érdemel második esélyt. Hiszen, nem létezik hibátlan nő... és hibátlan férfi se. Fent említettem, hogy barátnőm elég sokat szabadkozott ez miatt. Alapesetben ugye a többség azt mondaná h dobjam ki mert "divatlezbuzult" de én nem csatlakozok az ordító farkasokhoz, mivel megnéztem a "hátteret" is... Ami az volt, hogy ivott, és bulizott. Itt gyorsan meg is érvelem a kimondatlan rágalmakat ami az lenne, hogy: "ha részegen lesmárol egy csajt akkor mi lett volna ha pasira mászik rá?" Nos itt a mentő körülménye amiért bocsátható ez a "kíváncsisága:" nem mászott rá pasikra hiszen nagyon jól tudta, hogy ott vagyok neki én. És itt mutatkozik meg, hogy tudatában volt mit csinált szóval semmi más nem dolgozott benne csak a kíváncsiság. De nagyon jól tudta, hogy kihez tartozik...

Ha sokat írtam volna akkor szánom bánom... :)


20/F

2011. dec. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kíváncsiság bla bla bla...


Legközelebb kíváncsi lesz a pávián s*gglyukára és azt kezdi nyalogatni részegen. De arra bulira hívjatok meg légyszi!


:-D


Azért akarjunk már látni a saját szemünktől! Bár mostanában ez a bu*ulás divat a heterók körében. Nem tudom, biztos megnőtt az emberek ingerküszöbe és az egészséges szexualitás már nem hozza lázba őket. A végén már alap lesz, hogy a 14 éves kislányok egymást korbácsolgatják azt ált. sulis ballagás afterpartyn. Szegény Dévényi Tibi bácsi!!! Ha ezt látná...


Régimódi vagyok. Az én hibám.

2011. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
egy komoly kapcsolatban ahol már kellőképpen kialakult a bizalom, és ha tényleg nagyon rá van izgulva erre a dologra akkor nem zavarna, persze csak ha tudom kivel- mivel mit csinál. más esetben pedig zavarna!
2011. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

ma 12:05


Nem értelek: miért más az, ha lánnyal csókolózik, mint ha fiúval?


Engem nem az zavar, hogy "divatleszbi" meg ilyenek. Hanem hogy jár velem, de mással csókolózik. Mindegy, hogy fiú, vagy lány.


Ha annyira tudta volna, hogy ott vagy neki te, senkivel sem smárol, aki nem te vagy.

2011. dec. 16. 20:21
 20/22 anonim ***** válasza:

ma 20:21


úgy gondoltam, hogy pasival nem smárolt ergó "nem csalt meg"

és mivel náéunk már kialakult egyfajta kölcösnös bizalom ezért tudjuk, hogy mi az a határ ameddig elmehetünk és mi az ami már átlép számunkra a jó ízlés vonalán. Ha egyszer kétszer ilyet tesz na bum... max röhögünk rajta... ha pasival tenné az már más dolog lenne... de nem tette...

minden kapcsolat más és minden kapcsolatban mások a szabályok is... nálunk hűség van de nem láncoljuk egymáshoz magunkat. Ő nagyon jól tudja, hogy nekem millio +1 lány ismerősöm van és amig tudja h nem kefélek félre addig nem is hisztizik. Akkor én mi jogon hisztiznék ilyen gyerekes butaság miatt mint h részegen kipróbálta a nemen belüli csokot...?

2011. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!