Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, örültök, ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, örültök, ha a barátnőtök szexre készen vár titeket, amikor hazaértek a munkából?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne!
2011. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még jóhogy! :D

Milyen kérdés ez?

2011. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Volt olyan melóhelyem, ahol 24 óra meló után 48 pihi volt. Mivel a 24 óra az meló, és nem előtte ébredtem, ezért kb 30 óra ébrenlét után inkább az alvást választanám, de ébredés után akár többször is meg... Ezt az akkori barátnőm megértette. Meg az milyen már, hogy hazamegyek hulla fáradtan, az lány meg elkezd lovagolni, én meg bealszok. (23F)
2011. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Se munkám, se barátnőm, úgyhogy nem igazán van minek örülni.
2011. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyelőre egy munkahellyel is beérném. Enélkül úgy sincs esélyem..
2011. dec. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha fáradtan jön haza, fürdesd le. Aztán vagy magához tér közben (észre fogod venni, mert beránt maga mellé a vízbe - vagy ha nem, akkor is elég látványosan változik majd) - vagy hagyd előtte aludni egyet.
2011. dec. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!