Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem fura egy kicsit, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura egy kicsit, hogy a barátom ez után hirtelen szakított velem?

Figyelt kérdés
Múlthéten találkoztunk a barátommal(1héten 1x találkoztunk távolság miatt)és jött a haverja meg annak a csaja. A haverja az a tipikus cirmi gyerek,aki olyan nagyra van magával. A csaja rendes volt. Mikor meglátott a haverja úgy nézett rám,hogy tökre azt sugallta a nézése,hogy "ki ez te?" Aztán nagyon ritkán beszéltem vele az a 7óra alatt,de akkor is nagyra volt magával és lenézett.. Barátommal akkor egymáshoz nagyon nem is szóltunk.. Mikor nem láttak akkor elcsattant egy két puszi meg csók. Aztán rá egy hétre a barátom hirtelen szakított velem,azzal az ürüggyel,hogy már nem érez semmit kopjak le.. Próbáltam vele megbeszélni,hogy biztos benne? De ő csak taszított el mint valami rühes kutyát.. Aztán ha néha-néha beszélek facebook-on valamelyik haverjával,akkor tök furák velem.. Meg ha hozzászólok valamihez,rögtön törlik.. Nagyon azt érzem,hogy az a haverja mondott valamit rólam és barátom hallgatott rá. Érdekes mert amikor más haverját hozta el egy talira,akkor utána nem volt ez,sőt ugyanolyan normális volt mint a találkozón.. Lehetséges,hogy az a nagyképű gyerek beszélte tele a fejét? Elég jó haverja...
2011. dec. 15. 18:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Madarat tolláról...

Ez ennyit ért, ne sajnáld.

2011. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

hááát igen többjmint valószinü!

nagyhatással lehetnek az ilyen szövegek egyesekre!

találszmást!:)

2011. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 szamóca.. ***** válasza:

hát vagy ez, vagy te vagy idegesítő.

és nem, nem kötözködésből írtam. de ez is egy opció

2011. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az a gyerek beszélte tele a fejét és a barátod egyből hitt neki akkor ne törődj vele...

Ami meg a facebookos kommenteket illeti az hogy egyből törli ahozzászólásokat az egyenesen szánalmas...-.-"

2011. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mindenki azt mondja,hogy képzelődök.. Pedig nem hinném. Más haverjai tök normálisak voltak. 2hónapja ismertük egymást(személyesen ismertük meg egymást) aztán novemberben összejöttünk,mikor első talira hozta a haverját az után nem volt ilyen.. De mikor ezt a srácot hozta.. Hát meg lett az ára.. Igaz,hogy akkor 4-5 hete volt,hogy jártunk. De igen,több mint valószínű,hogy teletömte a fejét.. És addig minden rendben volt,míg ez a srác el nem jött a barátnőjével a talira..


Az biztos,ilyennél csak jobbat lehet.

2011. dec. 15. 18:45
 6/16 anonim ***** válasza:

Figyi azt tudom mondani amit az elsö. ha ilyen gyökér volt a pasid, akkor jobb hogy megszabadultál töle. akit így be tud folyásolni a haverja, vagy bárki, az menjen a fa.zba.

Mennyi ideig jártál azzal a taplóval? Remélem nem voltál bele nagyon szerelmes... azért mondom, mert nem érdemli meg. Keressen magának egy kb. olyan üresfejü libát, amilyen üresfejü a "cirmi" haverja, és sok boldogságot.

Hány évesek vagytok? Linkelhetnél képet a "cirmi"gyerekröl, had röhögjünk :)

Amúgy facebookon úgy blockolnám öt is meg a haverjait is, mint a huzat, az emlékezetemböl meg sztornóznám és a jövöben igyekeznék elkerülni a fajtáját!!!

Ne szomorkodj emiatt a khöcsög miatt.

2011. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem voltam idegesítő,normális voltam,és meg se mertem néha szólalni mert az a srác lenéző volt,inkább ráhagytam.


Hát az..

2011. dec. 15. 18:45
 8/16 A kérdező kommentje:
Szeptemberben ismertem meg,novemberben összejöttünk 4-5 hetet jártunk. Őszintén? Már megutáltam..
2011. dec. 15. 18:46
 9/16 anonim ***** válasza:
kiváncsivagyok arra a srácraaa!én becsuknám az ajtótnála az 100as!
2011. dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én 16 volt barátom 17. Linkelhetnék:D Privibe jó?:D
2011. dec. 15. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!