Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok miata senkit sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok miata senkit sem szeretni?! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.


Szóval 4 éve szerelmes vagyok az osztálytársamba.Nem bírom elfelejteni. Minden nap látom, jóban vagyunk stb. Szenvedek csak miatta. De most nem ez a lényeg. Sok barátom lehetett volna, de egy csak 1 komolyabb volt, mert nem tudtam Őt elfelejtni ha a barátommal voltam mindig Rá gondoltam. Ha közeledik felém egy srác én erősen próbálkozok, hogy én is hasonlóan érezzek, de nem megy, csak az osztálytársamra tudok úúgy gondolni, egyik sem jár a fejemben egész nap, ha esetleg csókolóztunk nem érztem semmit, bezzeg ha az osztálytársam hozzám ér akkkor hu :((( hogy felejtsem el?! megint van egy rendes srác aki próbálkozik, és énis de nem rá gondolok hanem a másikra. Bonyolult. mit tegyek adjatok valami tanácsokt mert megőrülök már :((( 18/L


2011. dec. 14. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Idő. Sajnos ez így működik. De nem értem osztálytársad. Mondtam már neki hogy bele vagy esve? kezd talán ezzel. Aztán ha azt mondja nincs remény, könnyebb lesz felejteni :)
2011. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
iratkozz át másik osztályba iskolába hol nem látod nap mint nap
2011. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!