Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi számotokra az ideális/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi számotokra az ideális/ elfogadható korkülönbség?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 17:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, szerintem nem baj ha a fiú 1-2 évvel fiatalabb vagy max 5 évvel idősebb :)
2011. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

A korkülönbségek egyéntől függenek, nincs olyan, hogy ideális.

Mindenki máskor érik be, mind szellemileg, mind testileg. Valaki előbb, valaki később. Ezt valaki említette is már előttem.

És különben is, a szerelem vak. A szerelem nem a korra megy, a szerelemnek nem mondhatod meg, ő túl fiatal hozzám/túl idős hozzám, belé nem lehetek szerelmes.

Az az ideális kor, amit magad annak gondolsz. Jelentheti ez azt is, hogy a pasi fiatalabb, azt is, egyidősek, de akár azt is, a nő fiatalabb.

Én nő vagyok, nálam az fontos, hogy a pasi idősebb legyen, legalább 5 évvel, de az sem zavar, ha 15-tel.

2011. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

12:02


Hülyeséget írtál, mert te másról beszélsz.

2011. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

# 13!


Kifejtenéd bővebben, hogy megközelíthessük a te bölcsességi szintedet?

2011. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

# 14


Nem az volt a kérdés, hogy milyen életkor felett mi számít.

2011. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Nem az volt a kérdés, hogy milyen életkor felett mi számít."

Tényleg nem! És senki sem írt pl. exzisztenciális exzisztenciális dolgokról, szexuális vágyakról, stb.


"Az a legjobb, ha mindkettő fél azonos korú."

Mikor azonos korú? 1 hónap vagy 1 év különbséggel még annak számít? 2-3 év még középiskolásoknál korkülönbség. Felnőtteknél már nem.


Próbáld még értelmezni a kérdést! Talán egyszer sikerül.

2011. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Tényleg nem! És senki sem írt pl. exzisztenciális exzisztenciális dolgokról, szexuális vágyakról, stb."


Naugye. Akkor meg mit okoskodsz itt?!


"Mikor azonos korú? 1 hónap vagy 1 év különbséggel még annak számít? 2-3 év még középiskolásoknál korkülönbség. Felnőtteknél már nem."


Most minek írod le megint ugyanazt a hülyeségedet? Nem ez volt a kérdés. Nem vagy tisztában a fogalmakkal.


"Próbáld még értelmezni a kérdést! Talán egyszer sikerül."


Veled ellentétben én értem a kérdést. De te megint a hülyeségeidet írod, ami azt bizonyítja, hogy te sosem fogod tudni felfogni a kérdést.

2011. dec. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha értetted volna, hogy miről írok, akkor lehülyéztél volna, hogy nem exzisztencia, hanem egzisztencia. :-)

De egy sort sem értettél meg.

2011. dec. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Te aztán baromi szánalmas vagy. Már azt sem tudod, hogy mibe köss bele. :D Ráadásul azzal, hogy magadból indultál ki, azzal csak öngólt lőttél. Lejárattad magad, te csak ennyire vagy képes. :D


Tudom, hogy te írni is képtelen vagy, nem kell ezt még villogtatnod is. Magadból indultál ki, de én nem vagyok te. Én így is megértettem a szöveget. Te a helyemben belekötöttél volna, mert mást nem tudtál volna reagálni. De mivel veled ellentétben én nem vagyok primitív és én nem terelem el a témát, ezért nem kötöttem bele az analfabétaságodba. :)

2011. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!