Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted ideális ez a korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ideális ez a korkülönbség, vagy sok?

Figyelt kérdés

Én 14-et töltöttem nemrég, a srác hamarosan 18. Azt hiszem elég érett vagyok, több ízben is visszahallottam már ezt. Kölcsönös szimpátia megvan, talán picit idősebbnek is nézek ki a koromnál. Nem gondolnál rosszat ha pl. veled szembe mennénk az utcán? A szüleim támogathatják majd a dolgot? (tudom, szülőfüggő, de úgy általában gondolom)

A véleményetek nem valószínű hogy befolyásol, csak érdekel!


2010. jún. 24. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Háát nem hiszem h a szülieid támogatnák.Altalánban nem nagyon szeretik a 14éves lányuk mellett egy felnőtt 18éves srácot látni.Főleg hogy ő már szex stb. De tényleg szülő függő. A 4év korkülömbség nem lenne gáz, ha pl te már 16lennél és ő 20 de így még gázos szerintem.Pl ő menne bulizni,de téged be sem engednek a szórakozóhelyre.... Nem biztos hogy hosszú ideig bírná ezt.. hogy megvan kötve a keze melletted.
2010. jún. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én ezt nagyon soknak vélem, én nem járnék ilyen fiatal lánnyal, persze nem sértés az irányodba, hanem inkább kiemelem, hogy elég nagy a korkülönbség.
2010. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nem nagy a korkülönbség szerintem de h a szüleid szerint azt nem tom de ha véletlenül összejöttök akk tudasd vele h te nem csak a sex é vagy neki és azért vigyáz
2010. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokat számít a korkülönbség. Te épp, hogy már nem vagy gyerek a törvény szerint, ő pedig épp, hogy nagykorú. Később biztosan nem lenne sok, és szerintem ha egyhullámhosszon vagytok, és nagyjból közös az érdeklődési körötök, akkor nem tűnik soknak. A srácok úgy is később érnek. A szüleidet nem ismerem, de lehet, hogy nem fognak örülni, hogy már 14 évesen barátod van.
2010. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

szórakozóhelyekre be tudok menni, egyszer volt olyan, h. nem

a szüleim 90%ban tudják, h. hol vagyok (ténylegesen) amikor "kimaradozok". nem támogatják a bulizásaimat, de nagy nehezen bele egyeznek. ha nem, akkor van kamuzás, amire nem is vagyok büszke.

a szex téma nem probléma. ha bejön, akkor semmi akadálya nincs. persze nem 2 nap után....

2010. jún. 24. 18:07
 6/13 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok, a barátom 20 :)

Anyu nem igazán örül neki, fél, hogy belevisz valami rosszba. De látja rajtam, hogy szeretem és beszélgettem erről vele, és a lényeg tényleg az, hogy nem örül neki, de nem fog "eltiltani" tőle. Bízik bennem anya.

2010. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

18:07-nek

későbbre még nem tervezek, hülye lennék ennyi idősen lekötni magamat. most kezdem csak az életet :)

az tény, h. egy hullámhosszon vagyunk, rengeteg közös érdeklődési körünk van

2010. jún. 24. 18:10
 8/13 anonim ***** válasza:
14 évesen szerintem kicsit sok. Két múlva már fel sem tűnne, de szerintem ez egy kicsit húzós, más élethelyzetben vagytok. Mármint őt már a továbbtanulás fogja érdekelni, téged még a barátnők, saját magad felfedezése. Meg lehet próbálni, az is lehet, hogy működni fog, majd kiderül. Ja, én szülőként sem örülnék neki:)
2010. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
volt már hasonló korú barátom, róla nem meséltem otthon, most is csak azért tettem fel a kérdést, h. megtudjam mit gondolhatnak a számomra ismeretlen emberek. egyébként vele működött a dolog...
2010. jún. 24. 18:16
 10/13 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem!es a kor nem sokat szamit csak az erzesek!!!
2010. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!