Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vigasztaljam magam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy volt egy srác aki nagyon-nagyon tetszett nekem, és látszólag én is bejöttem neki, de nemrég egy olyan lánnyal jár akit szívből gyűlölök, egy nagy k*rva... Most nagyon magam alatt vagyok... Valaki segítsen! :(
2011. dec. 12. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nyalj be 2 deci töményet 'aszt heló'
2011. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
légyszi normális válaszokat! ne olyanokat hogy "idd le magad" meg ilyesmi...
2011. dec. 12. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
normális kérdés=normális válasz
2011. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most erre mit mondjak...lemaradtál, ezen nincs mit szépíteni! Előbb kellett volna lépéseket tenni, és akkor lehet hogy te lennél a barátnője.
2011. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen segítséget vársz tőlünk? Jótanácsot?
2011. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha az a srác egy ilyan csajjal jött össze, akkor komolyan ezek után akarsz még tőle valamit?

Lehet hogy félreismerted, az aki lotyóval jár, az maga sem normális, saját szegénységi bizonyítványa!!

Sokkal jobbat érdemelsz, ne bánkódj rajta:)

2011. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne bánkódj mer ha a srác jár egy ilyen k*rvával akkor megérdemli magát!! de erre ott vannak a jó barátok akik meg tudnak vigasztalni:) de ha nagyon magányos vagy akkor biztos találhatsz valaki mást akit szerethetsz;)Időnént csak keresni kell egy kicsit! soha ne add fel a reményt! a boldogság néha közelebb van mint hinnéd :)
2011. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!