Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző vagyok ha ezt teszem?

Figyelt kérdés
Van(Volt) egy nagyon nagyon jó fiú barátom aki nem rég közölte h szeret és megkért h járjunk kértem tőle egy kis ,, gondolkodási időt" mert hogy nekem nagyon tetszik egy másik srác de mivel vele kb esélytelen h bármi is legyen ezt a srácot meg nagyon is szeretem csak nem úgy ezért járnék vel , hogy felejtsek, őnzőség lenne?
2011. dec. 12. 17:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A barátságnak már akkor lőttek, amikor az egyik elkezd többet érezni.
2011. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Lifeishard ***** válasza:
100%

A baj szerintem nem az, hogy úgy akarsz járni vele, hogy nem vagy bele szerelmes - mások is csinálják így, aztán vannak, akiknek sikerült, vannak, akiknek nem -, hanem az, hogy úgy akarsz járni vele, hogy másba vagy szerelmes, és azt a másvalakit akarod felejteni. Így pedig önzés. Mondd meg a srácnak, hogy Te mást szeretsz (mondjuk az, h tetszik, még nem jelent szerelmet...), nem érzel iránta úgy, ahogy "kellene", és nem akarod kihasználni, nem akarod pofára ejteni. Ezzel korrekt vagy, mert őszintén megmondod, hogy másvalaki van a képben, tehát nem csupán a "túl értékes a barátságunk"-féle sz@rral jössz, hanem őszinte vagy. Fájni fog neki, ez evidens, (még így is kevésbé, mintha kiderül, h "átvered") de ha tényleg jó barátok voltatok eddig, a srác megérti, ha érett és értelmes.

26/F

2011. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ha veled csinálná valaki azt amit te tervezel, jól esne?


ne csinalj ilyet

2011. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Én speciel srác vagyok és szerintem nem lenne jó ilyet csinálni.

Azért összejönni vele hogy a másikat elfelejsd?

Phh bocsánat de ez szerintem nem normális dolog:S

Sajnos elég sok lány van így mostanság:(

2011. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

tedd fel magadnak a kérdést h ha a szeretett pasi tenné ezt veled , mit éreznél??


Ha velem ezt valaki megpróbálná, nem hogy nemet mondanék, de mint embert is örökre elfelejteném. gyomorforgató.

2011. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Milyen barátság?!

Járni akar veled, nem barátkozni!!!


Ha nemet mondasz, vagy mint a kiskutya követ tovább, vagy arrébb áll.


32F

2011. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

hát ha megtudnám hogy valaki ezt csinálta velem, akkor olyasmit tennék amit az illető nem tenne zsebre az fix!

szégyelld magad hogy ez egyáltalán eszedbe jutott mint opció!


ja és még valami: ne merd azt mondani hogy "de remélem azért barátok még lehetünk!" mert akkor növeled az esélyét hogy követ mint a pincsi, és továbbra is reménykedik kettőtökben

2011. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
és..bocsi közbeszólok mit gondoltok, ha ugyan ez a szitu, viszont a srác aki velem akar járni, szintúgy nem szerelmes belém? elkezdtünk járni. de talán egyre jobban kedvel. nem hazudtam neki, és mivel nem szeretett, gondoltam miért ne lehetnénk együtt? ő is azt akarta.. most jól megvagyunk. de nekem ott a másik a lelkemben.. még. nem tudom meddig
2011. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!