Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A barátom megcsalt a "legjobb" barátnőmmel. Ők azt mondják,hogy csak egy csók volt..de sokan látták,hogy szobára is mentek. Szerintetek kinek kellene most hinnem?? És mi legyen ezek után a kapcsolatunkkal?? Én nagyon szeretem a srácot,és ezért nem tudom mi lenne most a helyes döntés. Légyszíves segítsetek.

Előre is köszönöm.


2011. dec. 12. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én kihajítanám mindkettőt az életemből.
2011. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Kidobni a srácot, a csajt meg törölni a barátnők listájáról. Ha csak egy csók volt, akkor is undorító, mind a két fél részéről.
2011. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.(:
2011. dec. 12. 15:12
 4/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? amúgy mindkettőt felejtsd el szerintem,egyik sem érdemel ezután egy szót sem
2011. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én meg a bnőm 16...a barátom 18
2011. dec. 12. 15:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el mindkettőt.
2011. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, mindenkinek jár még1 esély,pláne ha szereted, csupán annyi hogy nehezitsd meg a dolgát, ne dobd a karjába magad azonnal.
2011. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket.

Beszélni fogok vele,és meglátom mi lesz.(:

2011. dec. 12. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!