Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyi gondom van, közben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyi gondom van, közben a páromat meg csak a szex érdekli. Hogy lehet valaki ilyen?

Figyelt kérdés

Én állást keresek, mert megszűnt, pánikolok, folyamatosan írom a páromnak, hogy mikor hol vagyok, mivel próbálkozok, mit mondtak. de valahogy a beszélgetést mindig a szexre tereli, meg küldözget a képeket, le sem írom melyik testrészéről.

(távkapcs-ban vagyunk)

tegnap még közöltem vele, hogy vicces volt, nem hatott meg, de ne vegye zokon én nem vagyok vizuális, meg attól még szeretem, meg a szexet is vele.

kicsit megsértődött, kiengeszteltem, erre ma megint jön egy obszcén kép tőle.


Totál ki vagyok borulva, hogy nincs munkám, 4 napja rohangálok, mint pók a falon, aludni nem tudok, ezt mind tudja rólam nagyon jól.


Hogy lehet valaki ilyen?

29n


2011. dec. 12. 13:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
hát végül is ez is csak egy bók....
2011. dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

és végül is a szex mindenhol ott van

ha dolgozik az ember, ha nem, ha suliba jár, ha sportol, ha társaságban van, ha beteg, ha haldoklik...


én most úgy de úgy kizárnám az életemből :(

2011. dec. 12. 14:00
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem a szexszel van a bajod neked, kedves Kérdező, hanem azzal, hogy ezzel a folyamatos nyomulással megutáltatja veled.

Régen nekem is volt egy ilyen pasim, és nagyon zavaró tud lenni. Az ember napját (és igen, a normális pasik napját sem) ez tölti ki. Ez a hab a tortán, amit este (vagy amikor ráérünk) megadunk egymásnak, de napközben más foglalkoztat. Ne legyünk már ennyire "állatok", hogy ne lehessen kicsit kontrollálni, mikor mi a fontos... Ma már biztos, hogy nem kezdenék ilyen férfival, mert egy kapcsolatnak fontos része ugyan a szexualitás, de igenis szükséges, hogy másban is partner legyen. Ha nem az, akkor le is út, fel is út.


Ja hogy ez bók lenne? Nem az. A bók arra irányul, akinek mondják, arról szól, neki akar örömet szerezni. Ez a pasi nem a barátnőjének akar ezzel örömet szerezni, hanem saját magának.

2011. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
de ilyen erővel a férfi is panaszkodhatna,hogy folyton irkálsz neki..............
2011. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Palm válaszát olvasd el százszor, minden betűje igaz. Aztán miután találtál munkát, keress egy normális férfit. A jelenlegi nem az. Sok szerencsét!
2011. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

14-es válaszadónak javaslom olvasásra a 8-as kommentem 3. sorát.


a többieknek köszönöm


sajnálom, hogy ilyen magamutogató srácot fogtam ki, aki ráadásul még csak nem is jól időzít, csupán butaságból, mert azért biztos jóindulatú az egész a részéről. Szóval nem hiszem, hogy nem partner, hanem inkább, hogy nem tud partner lenni, szerintem azt sem tudj mi az.

2011. dec. 12. 15:03
 17/18 anonim ***** válasza:

Igazad van, jól fogalmazod meg, nem tud az lenni. De a végeredmény egykutya: nem válik igazi társaddá. :(

Nem tudom, mennyi ideje vagytok együtt, illetve mennyi ideje vagytok így külön, távkapcsolatban. Az sem derül ki, hogy ha együtt vagytok, vagyis találkoztok gyakran, akkor rendben van-e minden.

De az a baj, hogy ha jelentős a felfogásotokban a különbség, akkor ahhoz nagyon nagy empátia és érzelmi-értelmi intelligencia kell, hogy össze tudjátok hangolni az igényeket. Nem reménytelen, de sajnos azt hiszem, elég ritka, hogy sikerül. :(

2011. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

"De az a baj, hogy ha jelentős a felfogásotokban a különbség,"


igaz lehet, szerintem ő fel sem fogja mekkora stressz állást találni, szerintem ő azt hiszi hiopsz hoopsz majd felvesznek valahova, ezáltal számára nem is létezik, ami nekem probléma.

2011. dec. 12. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!