Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyi gondom van, közben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyi gondom van, közben a páromat meg csak a szex érdekli. Hogy lehet valaki ilyen?

Figyelt kérdés

Én állást keresek, mert megszűnt, pánikolok, folyamatosan írom a páromnak, hogy mikor hol vagyok, mivel próbálkozok, mit mondtak. de valahogy a beszélgetést mindig a szexre tereli, meg küldözget a képeket, le sem írom melyik testrészéről.

(távkapcs-ban vagyunk)

tegnap még közöltem vele, hogy vicces volt, nem hatott meg, de ne vegye zokon én nem vagyok vizuális, meg attól még szeretem, meg a szexet is vele.

kicsit megsértődött, kiengeszteltem, erre ma megint jön egy obszcén kép tőle.


Totál ki vagyok borulva, hogy nincs munkám, 4 napja rohangálok, mint pók a falon, aludni nem tudok, ezt mind tudja rólam nagyon jól.


Hogy lehet valaki ilyen?

29n


2011. dec. 12. 13:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Férfiból van, ráadásul a bunkó fajtából...mit vártál meleghógolyót?
2011. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
Azért őt is megérthetnéd. Gondolom harmincas, egy harmincas pasinak a távkapcsolat, a szexmegvonás nagyon durva. Lehet, hogy ő ugyanúgy unja, hogy te meg mindig a munkakeresésről beszélsz. Szerintem legyél kicsit megértőbb.
2011. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Elég gyerekesen viselkedik, és teljesen világos a leírásodból, hogy nem partner a dolgaidban.
2011. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egy igazi társ nem így viselkedik. Megértőbbnek kellene lennie veled, nem az önérdekét nézve csak a szex témát nyomatni. Ezzel csak mégegy újabb terhet ró rád.
2011. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat...Neki te a szexre kellesz,mit érdekli,van-e munkád.Hagyd ezzel,bukj a farkára azt kész... Nem elég egyértelmű?
2011. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Minek neked egy ilyen ostoba pasi?
2011. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

"folyamatosan írom a páromnak, hogy mikor hol vagyok"


ezt én is unnám,nem még egy férfi.....hagyd egy kicsit békén,ő is hagyni fog.

2011. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

csak az az érdekes, hogy elsősorban ő utálja, hogy nincs munkám, pénzem, másodsorban én, vagy fordítva.

folyamatosan szekál ezzel is.

ezért jelzem mindig neki, hogy mikor hogy keresek munkát, mert volt már, hogy rám olvasta, hogy nem is keresek!


tiszta ideg vagyok mostanában, nekem a szex ezredrendű dolog most.


közölni nem merem vele, mert az hiányzik még a nyakamba, hogy ezen is balhézzunk.


szóval szimplán "ostoba"


nem tudom meddig bírom ezt az egész helyzetet így.


köszi a válaszokat.

2011. dec. 12. 13:30
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem kell neked beszámolni semmiről....nem reagál a te problémádra,te se reagálj az övére.....oldja meg egyedül az obszcén "dolgait".
2011. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
de reagál olyanokat, hogy "majdcsak felvesznek" "ügyes vagy", meg ilyesmi. a végére meg odabiggyeszti, hogy már úgy lefeküdne velem.
2011. dec. 12. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!