Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Időhiány miatt szétmehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időhiány miatt szétmehet egy két éves kapcsolat?

Figyelt kérdés
Párom is sokat dolgozik (reggel hattól mostanában este hatig), heti egy szabadnappal mostanság), nekem pedig olyan melóhelyem van, hogy hétfőtől péntekig reggel kielnctől este fél nyolcig, szombaton este hatig. Mindig a vasárnapom szabad. Ő mondta, hogy emiatt nem fog elhagyni, de félek, hogy megint ellaposodik a kapcsolatunk, pedig most jött rendbe minden.

2011. dec. 11. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán nem fog hosszútávon így maradni, addig meg vészeljétek át ezt az időszakot. Ha mindketten akarjátok, menni fog, hiszen van, akinek a párja külföldre utazik el egy hétre.


Együtt éltek? Mert akkor azért az esténként együtt töltött idő is számít ám.

2011. dec. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szétmenni szétmehet a kapcsolat, de erősödhet is. Ez csakis rajtatok áll.
2011. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, együtt élünk.Esténként egy órákat vagyunk csak együtt.
2011. dec. 11. 08:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagytok/lennétek benne ilyesmiben, de mi a párommal (24munka/48 pihenőben dolgozik, de az egyik nap a 2 pihenőből fél napot dolgozik egy másik felet meg átalszik) sem találkozunk annyira nagyon sokat és szoktunk egymásnak kis cetliket hagyni és rá leírni pár kedves sort. Nekem ez nagyot szokott lendíteni a kedvemen. Hátha nektek is bejön.

Próbáljatok kitartani! :)

23N

2011. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is hasonló a helyzet,annyi különbséggel,hogy mi pár napi nem is látjuk egymást,max az úton integetünk egymásnak.

Párom reggel 7re jár dolgozni este ameddig(értsd:van,hogy este 5ig és megy vissza 7re éjszakára,van,hogy este 9ig és akkor szabad az éjszakája de reggel megint megy) én meg hajnali 5re megyek és este 9ig itthon a színemet se látni.Ezt én heti 5-6 nap csinálom,a Párom meg általában hétköznap,de hétvégén is mennie kell sokszor,sőt,pl.tegnap este 7kor szólt a főnöke,hogy reggel mennie kell...

Átlag 4-5 naponta találkozunk,de van,hogy csak este 9kor,amikor én haza érek,de akkor se sokat,mivel 3kor kelek és 4kor indulok,aludnom kell.

Viszont a megoldás az lesz,hogy a Párom is keres magának egy fix munkaidős állást,mert rá fog menni a kapcsolatunk.

Hétvégére is terveztünk,de nem jött össze,én hiába voltam szabad,neki szóltak tegnap este,hogy mennie kell reggel dolgozni.

Volt már ebből vita,de tényleg tesz az ügy érdekében és keresi a "jobb" munkát,de sajnos még nem talált.

Esetleg nálatok is megérne egy próbát,hogy kicsit össze hangoltabban tudjatok otthon lenni.

2011. dec. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!