Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig emlékeztetni fog erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig emlékeztetni fog erre a pasim?

Figyelt kérdés
"Félrelépés" miatt szakítottunk a barátommal (osztálybuli alkalmával üvegpörgetés volt, énmeg szájrapuszit adtam egy srácnak, és egy másik osztálytársamtól ezt ő megtudta) szóval szakítottunk, és azt mondta kér egy kis gondolkozási időt hogy újrakezdhetné-e velem. 2 hét mulva újra elkezdtünk járni. Azóta eltelt egy hónap de minden alkalommal mikor talizunk, szóba hozza hogy hogy lehettem ilyen hülye hogy "megcsókoltam" egy másik pasit. Legutóbb mondtam neki hogy ezt a témát haggyuk már, erre bepöccent és most összevesztünk....Haggyam hogy minden alkalommal szóba hozza ezt, vagy tegyek valamit ezellen? ://
2011. dec. 10. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sokáig vissza fogod hallani. De értsd meg őt is és ne neked álljon még feljebb, ha felhozza. Gondolj bele te mit tettél volna, ha fordítva történik. Te megbocsájtottál volna neki? Lehet, hogy második esélyt sem kapott volna. Örülj neki, hogy te megkaptad
2011. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha abba is hagyja,az is csak pár hétig tart..,legalábbis én ezt gondolomm.

Nem hiszem,hogy megéri ez neked.

2011. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Felejtsd el!Nem lettél te attól kisebb.Ha ennyitől ilyen akkor gondolj bele,milyen féltékeny típus!Az olyan mindenre képes,még ölni is!Nézz szét a hírekben.
2011. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyébként vannak olyanok akiknek ez belefér és gondolom ez neked nem okozott volna gondot, ha a srácoddal ez megtörténik. Jó neked. Nem vagy egy féltékeny tipus és szerintem ez jó is meg nem is. A féltékeny tipus az azt gondolhatja, hogy az Ő szeretete, szerelme az igazi és

sokkal erősebb, mint a tiéd. Ez fiatal házasságban nagyon sok problémával, veszekedéssel jár és szinte meg mételyezi a kapcsolatot. Át lehet hidalni de minek ? Az biztos, hogy nagyon szeret, de az is hogy ki akar sajátítani. Lehet, hogy legszívesebben befalazna. Jó lesz neked. Ő fűt-fát fog ígérni de nem változik meg és nem felejt. Én tudom.

2011. dec. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Na az ilyet mondjuk utálom. Megbocsájtottál? Akkor ne hozd szóba. Ha nem, akkor meg ne járjatok, mert nincs értelme. Mindenki követ el hibát, emberfüggő kinek mi mennyire súlyos, de olyasmivel b.szogatni vkit, amit elvileg megbocsájtottál neki az irritáló és nem vmi jogos. Ültesd le a barátodat, és kérdezd meg mi van? Ha nem bír megbocsájtani, akkor felejtsétek el egymást.
2011. dec. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat^-^

Az a baj, hogy hiába zavar ez engem, igenis megérdemlem hogy szóba hozza, és ezért nem merem ezt vele megbeszélni mert teljes mértékben neki van igaza....Örülök hogy kaptam mégegy esélyt, és nem akarom ezt elrontani...://

2011. dec. 11. 02:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Most már tényleg nem értelek, de ez már a Te problémád. Egyet viszont tényleg mondj ki. Rájöttél arra, hogy a srácnál nem jön be más szájon csókolása és tényleg nem kellett volna, vagy annyira szereted, hogy olyan emberrel akarod majd leélni az életedet aki egy szem villanást sem fog neked megengedni ,ha .... Persze a kettő nem egy.
2011. dec. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!