Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Nem sokára itt a karácsony, és arra gondoltam, hogy az lesz az ajándékom, hogy megkérem a barátnőm kezét. Egyébként még elég fiatalok vagyunk ő 16 én 17 :)De komolyan gondoljuk az egészet. Most picit több mint 4 hónapja vagyunk együtt, de ez előtt már 2x próbálkoztunk kapcsolattal, csak volt egy 3. személy aki mindig szétszedett bennünket. Nagyon szeretem Őt és nagyon tisztelem és felnézek rá, nem egy átlagos 16 éves lány, valahogy kitűnik a többi közül, legalább is számomra^^

A lényeg, hogy szeretjük egymást és ez volna a karácsonyi meglepetésem számára :) Nos? ^^


2011. dec. 10. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj szerintem még egy kicsit korai!! De te èrzed!! Én inkább vennék neki egy gyűrűt és amikor oda adod neki akkor megfogadjátok h örökre együtt maradtok!! Késöbb jöhet az eljegyzés!
2011. dec. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. A házasság egy elég komoly döntés. Lehet, hogy pont a várt reakció ellentéte következik be, mert a barátnőd elretten ettől a gondolattól. Rájön, hogy ő ehhez még túl fiatal és szakít veled. Az előző válaszadó ötletét viszont támogatom. Vegyél neki egy gyűrűt és mond el neki, hogy talán a következő gyűrű már eljegyzési lesz :) Ez pedig csak jelképezi, hogy mennyire szereted és szeretnél vele maradni ameddig csak lehet :)
2011. dec. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tuti h 2 évet várnék legalább mielőtt megkérem valaki kezét.
2011. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az lesz az ajándékom, hogy megkérem a barátnőm kezét


16-17 évesen ez KURV@RA ROSSZ ÖTLET!!!!!

4 HÓNAP UTÁN??!!


Mi értelme lenne? El tudod tartani? Tudnátok együtt élni?

Gondold már végig, hogy mit jelent egy házasság ember!

Ha magadtól nem megy, hát kérdezd meg a szüleidet!


23F



Őszintém remélem, hogy a kérdés kamu. ha nem, rúgjad magad tarkón, hátha attól megjön az eszed.

2011. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!