Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem egy fiúval. És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy fiúval. És mivel sex kapcsolatnak indul úgy is viszonyultam hozzá. De a fiú elkezdett irkálni sms-eket napközben is hogy vátja az estét és hiányzok neki. Sokszor jártunk moziba is és egyszer elmondta hogy kezd megszeretni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
én nem akartam akkor kapcsolatot mivel sexel indult és úgy gondoltam nem lehet komoly. Őerre öszejött a volt barátnőjével. Még most is van úgy hogy találkozunk és felhoztam neki hogy lehetne kapcsolat. Aztmondta hogy már elmúlt a szerelem de elfelejeni még nemtud. Van esélyem?
2011. dec. 9. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, később talán, de jelenleg kétlem :(
2011. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így jár az aki csak sex kapcsolatokat tart.

Csak ki vagy használva,törődj bele!Másra nem vagy jó neki!

2011. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van 20
2011. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mikor jegyzik meg az emberek:nincs szexkapcsolat, ahogy fiu-lány barátság sincs. előbb utóbb valameik fél többet akar.ez mindíg így van,csak van, hogy titkolják egy ideig...
2011. dec. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!