Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért őrlődnek az emberek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért őrlődnek az emberek az olyan kapcsolatokban, amelyek már halálra vannak ítélve? Miért nem adnak új esélyt egy új kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú pár éve,kapcsolatban van, nagyon rossz a kapcsolatuk, veszekednek, unják egymást, tudják, hogy ebből már sosem lesz kapcsolat mégis ragaszkodnak mindketten ehhez a langyos vízhez.

Főleg a lány ragaszkodik, pedig ő sem szereti már a fiút.

A fiú még mindig benne van a kapcsolatban. Pedig nagyon boldogtalan benne, látszik rajta.

Pedig mondta is nekem, hogy nagyon bejövök neki.

Persze nincs közöttünk semmi, nem is lesz, amíg nem szakít.


Miért ragaszkodnak egy olyan kapcsolathoz az emberek, ami nem működik már és nem is fog?


21/L.


2011. dec. 5. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Döntésképtelenek.
2011. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A biztos rossz és bizonytalan jó esete...
2011. dec. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg túlságosan megszokták egymást és félnek az újrskezdéstől valaki mással.
2011. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
nem tudom
2011. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
talán azért mert titkon még mindig szeretik egymást és reménykednek??tudod kérdező egy több éves kapcsolatot még akkor is nehéz leszámolni ha viharos és nem működik...ez pszichológia mert ha abba hagyják akkor magukban azt gondolják hogy kudarcot vallottak....nem egyszerű hidd el még akkor sem ha már nagyon rossz mert a régi szép emlékek mindig ott vannak az emberben a rosszak ellenére,olyan amilyen az elején volt és az ember reménykedik hogy még talán lehet olyan....
2011. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehetne olyan, ha mindketten akarnák
2011. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5. válaszolóval egyetértek. Amúgy meg: 5éve vagyok együtt a párommal és mostanában simán hihetik azt kívülálló emberek amit te hiszel az illető pasiról és barátnőjéről. De mint nálunk is, ott is csak ők ketten tudhatják az igazat...És hidd el, ha akarnának, szakítanának. De nem akarnak.
2011. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azért a megszokás nagy úr. van egy ismerősöm, ő kb 7 éve van így a pasijával. együtt élnek, de kb a "mi legyen a mai kaja"-n kívül nem is szólnak egymáshoz, 1 éve már nincs is szex, nem is szeretik egymást, de félnek sztem mind a ketten az újtól.
2011. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!