Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom hogy a Párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy a Párom komolyan mondja hogy neki igy vagyok jó? Testalkat.

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt.Mindig is kövér voltam.Nem tudom megmondani mennyi pontosan mert soha nem méreckedtem.Kb más fél éve 2 gyerek után már 90kg voltam.Lefogytam 51-52-re.Nagyon görcs voltam,mindig mondta hizzak.Aztán tartottam azt a 56-57 kg-t.Eddig.De most híztam megint:(62 kg vagyok a 164cm-hez!!!!Én sokkalom,nem érzem igy jól magam.Ö azt mondja igy vagyok jó mert igy nem vagyok olyan kislányos hanem nöies.Komolyan mondhatja vagy csak vigasztal mert tudja mennyire bánt?Úgy érzem jól megvagyunk,nemi életünk rendben.Legalábbis szerintem!:(
2011. dec. 9. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is inkább tűnsz anorexiásnak, mint kövérnek, bármilyen alacsony is vagy.
2011. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

nem azt mondtad hogy nem tudod mennyi vagy mert soha nem méreckedtél?


amúgy ez nem számít kövérnek.

2011. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem komolyan mondja. Ha jól veszem ki a szövegből, már nem huszonévesek vagytok... A párod nőt akar nem kislányt, ebben igazat adok neki.

Annyira nem vészesen sok az a 62kiló a 164cm-hez!


De amúgy ha annyira nem hiszel neki, diétázz egy keveset. Ledobsz 5kilót lehet jobban tetszenél magadnak.


A párodnak valszeg így is úgy is szép leszel, de legalább biztos leszel benne, hogy nemc sak vígasztal ;)



21F

2011. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kíván és le akar veled feküdni akkor biztos bejössz neki nem?:) Amúgy hogy sikerült 90kgról 52re fogyni, milyen módszerrel? Grat hozzá...nekem nem megy..

23L

2011. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Két gyerek után sokan örülnének ha ilyen súlyban lennének. Viszont az lenne a lényeg hogy te jól érezd magad a bőrödben!
2011. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, garatulálok!

Amúgy a 164 cm-hez ideális az 54 kg!

Ne foglalkozz a pasiddal mit mond, a te testedet úgy alakítsd, hogy jól érezd benne magad!!!!

2011. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez alapján nem lehet megítélni, kéne kép az alakodról, mert számok alapján nem lehet véleményt mondani
2011. dec. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!