Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te elmondanád? Mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elmondanád? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Egy "barátnőm"(lány vagyok) szinte mindenben hazudik már több éve a barátjának. Engem baromira bosszant, már milliószor próbáltam megbeszélni a barátnőmmel, hogy mondja el a dolgait, de mindig azt a választ kapom, hogy de a barátja kényszeríti, hogy hazudjon, mert ha kiderülne, nagy balhé lenne, és azt nem akarja.


Már sokszor volt, hogy mondott valamit a barátjának, aztán jött a telefon, hogy figyelj ha kérdezi akkor ez meg ez volt. Így persze én lettem az akit rühellt a barátja. Ami csak mostanában kezdett zavarni, mert amúgy nem bírom a barátját, a legapróbb dolgokért is mindennek lehord mindenkit, a barátnőjét is, viszont ő őszinte.


Látszik, hogy szeretik egymást, de ha kiderülne a sok hazugság, valószínűleg lelépne a srác, mert az ő kis ideáljáról kiderülne, hogy nem is valódi. Ezt tudja a barátnőm is, ezért méginkább titkolja a dolgokat, már én sem tudok mindent, mióta felhoztam, hogy el kéne mondania.


Nem megcsalásos dolgok, csak olyasmik, hogy hol bulizott, mit viselt, mennyit ivott, kivel volt, tartja a kapcsolatot a volt szerelmével, táncol srácokkal, és hogy nem a barátjával vesztette el.


Naponta legalább egyszer eszembe jut, vagy mikor mesél a barátnőm valamit, vagy ha látom őket együtt.


Ez így nem normális, sem a kapcsolat, sem az, hogy nem megy ki a fejemből, mert nem az én dolgom, de mégis ki viseli el, ha mellette hazudnak valamit? Mit kéne tennem?


Amúgy nekem is van kapcsolatom, de mi mindent elmondunk még akkor is ha veszekedés van belőle, persze mikor kiderült, hogy vitatkoztunk, akkor ettől a barátnőtől meg mindig jön hogy de rossz a kapcsolat, nem akar beleszólni de... Na meg a másik amit nem bírok, hogy mikor együtt vagyunk valahol, és valami olyat tesz, ami a barátjának nem tetszene, mindig mondja, hogy ne mondjam el a barátomnak, nehogy visszamondja az övének. De nem is ismerik egymást! én meg biztos nem fogok hazudni neki.


2011. dec. 9. 18:20
 1/9 Inkog Nito ***** válasza:
Mondd el a srácnak.Megérdemli.Hidd el.
2011. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nehogy elmondd Eszti, mert kitépem a hajad! (>_<)


Zsófi

2011. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég nehéz helyzet. A srác megérdemelné az igazságot. 1. verzió: Elmondod a srácnak. A srác szakít vele. Kiderül, hogy tőled tudta meg. Így jó esély van rá, hogy a barátnőddel is megszakad a barátság.

2.verzió: Megmondod a barátnődnek, hogy szerinted ez a kapcsolat röhejes és ha nem ő, akkor Te elmondod a barátjának mi a helyzet. Ha van egy kis esze, akkor hallgat végre rád.

3.verzió: Csöndben maradsz, de megmondod, hogy nem hazudozol tovább, mert nem azért vagy a bnője, hogy leplezd az ő kis titkait.


De nekem úgy jött le, hogy egy normális értékrendű ember vagy. Viszont a bnőd nem tűnik annak. Nem is értem miért vállalod ezt be érte?

2011. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Szép kis kapcsolat lehet, ha már olyanokban hazudni kell, hogy mit viselt a leányzó, vagy hol bulizott. Őszintén szólva ha alapjaiban elejétől kezdve összekamuzna a párom mindent, én is úgy penderíteném ki, hogy a lába sem érné a földet, pedig imádom és lehet én sokkal jobban szenvednék, mert kirúgtam, mint ő!

Ne vedd a lelkedre, ha beszól. Nyugodtan visszavághatsz, hogy lehet a ti kapcsolatotokban vannak nézeteltérések, de nyugodtan nézel reggel tükörbe, mert nem kell attól rettegned mikor derül ki valami olyan rólad, ami miatt a párod kirak. Szerintem ez mindennél többet ér!


Ami a kapcsolatukat illeti, ha nem vagy jóban a sráccal én nem szólnék neki, viszont a kérdésedből úgy tűnik a lánnyal sem igazi barátság a tiétek, így falazni sem falaznék neki végtelenségig, ha rákérdezne a srác valamire. Elmondanám, hogy kérdezze meg a barátnőjét és hozzátenném, hogy a helyében kicsit nyitottabb szemmel járnék. Ha nem hülye a srác ez éppen elég célzás, hogy vegye a lapot arra, hogy valami nincs rendben.

2011. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad a srácot, kétlem, hogy a barátnőd lenne a rossz. Bár egyszerűbb lenne, ha otthagyná a fenébe.
2011. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, a sárc se semmi, olyan szinten képes volt egy két sör után ordítani a telefonba, hogy kihallatszott két méterre is, pusztán egy koncert miatt. Nem egyszer hallottam már tőle, hogy ri**nc, k**va, akármi, pedig semmi oka sem volt rá.


Régebben úgy gondoltam, hogy egy ilyen kapcsolat tönkre megy magától is, de már lassan négy éve megvannak, úgyhogy rosszul gondoltam.


Régen úgy voltam vele, hogy mindenki azt gondol amit akar, ezért nem zavart a dolog, de már úgy gondolom, hogy a saját tetteim alapján ítéljenek meg, ne a kitalációk alapján.


Nem akarom, direktbe megmondani, az se biztos, hogy elhinné a srác, hiszen nem bír. Az is jó lenne, ha a lány tanulna a dologból, és ha én ugrasztom össze őket, akkor azt fogja gondolni, hogy tönkretettem a kapcsolatot, nem pedig a hazugságok tették tönkre. Így sokat nem érne.

2011. dec. 9. 18:44
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor egyelőre nem mondok semmit, de nem fogok falazni, és megmondom a lánynak, hogyha kérdez a barátja, igazat fogok mondani. Kíváncsi vagyok mi lesz..
2011. dec. 9. 18:50
 8/9 anonim ***** válasza:
mi a fas@omnak kell kémkedni meg pletykázni mindenszarrrrrról???? mi értelme van? mé nem foglalkozol a saját dolgoddal? ha nekik így jó akkor így jó. neked milyen érzés lenne ha a barátnőd elmondana valami olyasmit a pasidnak amiért szakítana veled? jó te mindent elmondasz a barátodnak de mi lenne ha a barátnőd hazudna??? jó érzés lenne ha beleszólnának a dolgodba?
2011. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én a barátnőd helyébe jól pofánvertelek volna már jó párszor és soha a büdös életbe nem találkoznék veled te elmebeteg vagy
2011. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!