Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz ez a részemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ez a részemről?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta egy szép és NORMÁLIS lányt keresek. 2 kapcsolatom volt de egyik sem volt az igazi, viszont nem a szexre megyek ezért szakítottunk mind2ben. Nem nagyképűségből, de jóképű srácnak mondanak, mégsem vagyok beképzelt, nagyképű, nem használom ki az embereket. A többi hozzám hasonló srác a lányokat játékként használja, felszedik, majd az együttlét után dobják is.

Egy lány amikor meghallotta, hogy szűz vagyok, amig nem tudta, addig bejöttem neki, mostmár rám sem mer gondolni.

Lehet érdemesebb lenne hagyni ezt a konkervativ felfogásomat? Mert normális barátnőt nagyon nem fogok kifogni. 17F


2011. dec. 9. 17:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Gyerkőcök, hát akkor váltsatok át privibe, aztán hátha kialakul valami ;) Sok sikert!

19L

2011. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező még egy 15 évessel is kezdenél?? vagy nem?? :))
2011. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
14 felett igen:D
2011. dec. 9. 21:02
 14/15 anonim ***** válasza:
Oks!! :DDD
2011. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nos,kérlekszépen,én lassan 18 leszek és még csak 1 kapcsolatom volt kb .. pedig mások véleménye szerint szépvagyok,szerintem meg vicces .. és NEMTALÁL MEG ENGEM SENKI. mondjuk lehet h jobbis,ugyis utálok mkit XDDDDDDDDD
2011. dec. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!