Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz ez a részemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ez a részemről?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta egy szép és NORMÁLIS lányt keresek. 2 kapcsolatom volt de egyik sem volt az igazi, viszont nem a szexre megyek ezért szakítottunk mind2ben. Nem nagyképűségből, de jóképű srácnak mondanak, mégsem vagyok beképzelt, nagyképű, nem használom ki az embereket. A többi hozzám hasonló srác a lányokat játékként használja, felszedik, majd az együttlét után dobják is.

Egy lány amikor meghallotta, hogy szűz vagyok, amig nem tudta, addig bejöttem neki, mostmár rám sem mer gondolni.

Lehet érdemesebb lenne hagyni ezt a konkervativ felfogásomat? Mert normális barátnőt nagyon nem fogok kifogni. 17F


2011. dec. 9. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem ilyen barátom lenne...:/
2011. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igazad van, ugyan ebbe a cipőbe vok..
2011. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen az a konkervatív felfogás,de a lényeg,h maradj olyan,amilyen vagy!

egyébként basszus 17 éves vagy mégcsak,és már nagyon régóta keresgélsz?

bántás nélkül mondom,de azért ez vicces kicsit!

25n

2011. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

25n vagyok

nincs baj a felfogásoddal és ez egyáltalán nem mondható konzervatívnak,ez lenne a normális!

fogsz találni olyat,akit szeretnél!

2011. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

''Lehet érdemesebb lenne hagyni ezt a konkervativ felfogásomat? Mert normális barátnőt nagyon nem fogok kifogni.''


Ha normális barátnőt akarsz, akkor annak a lánynak normális értékrendje kell, hogy legyen, ergo ha normális barátnőt akarsz, te is maradj meg normálisnak. 17 évesen 2 kapcsolattal a hátad mögött semmiről nem vagy lemaradva. Agyalj ezen kevesebbet, és ismerd meg az adott lányt, mielőtt bármilyen véleményt alkotsz róla.


19L

2011. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

1. Nemtudom, szerintem neked is kicsit bunkóbb jönne be:)


Az a véleményem sajnos, hogy a 14-17 éves lányok komolyabb kapcsolatot semiképpen nem akarnak

2011. dec. 9. 17:21
 7/15 anonim ***** válasza:

14-15 évesektől még ne várj sokat, többnyire csak testileg érettek. 16-17 éves korukra TALÁN benő a fejük lágya. Az az igazság, hogy még azok is lehetnek ribizlik, akik nem öltöznek úgy. Figyeld a viselkedésüket, és lehetőleg előbb ismerd meg őket, aztán szeress beléjük.

19L

2011. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Èn 15 vagyok és komoly kapcsolatot keresek nem a szex a legfontosabb!! 15/L
2011. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ilyen pasi kéne nekem is!Az is tetszik hogy kiállsz magadért.;P 17 L
2011. dec. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kiállok magamért, az alap:)

CSak kicsit furcsa érzés ez...nem jutok vele előrébb:P

De örülök, hogy pozitívan látjátok ezt.

2011. dec. 9. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!