Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Üdv

Én 22F vagyok a lány 19. (1 hónapja szakitott egy 9 hónapos kapcsban)

Régóta ismerem régen jóba voltunk de kicsit megszakadt a kapcsolatunk (1 évre)(szerintem régen is bejöhettem neki de nemtudom biztosra) Mostanában beszélgettünk (2 hónapja) aztán megbeszéltük hogy összefutunk dumálni. ez előfordult vagy 2x aztán utoljára is irtam neki, hogy talizzunk vagy menjünk el valahova (ekkor derült ki hogy 1 hónapja szingli) beszélgettünk vagy 2 órát én mondtam hogy elmehetnénk kajálni vagy moziba amiben ő azonnal benne volt. Közvetlen aranyos és olyan bolond mint én.


Elég sokat csajoztam már, tudom mit hogy reagálnak le. de ő máshogy viselkedik, nem úgy reagál le dolgoakt mint várom és ezért ez összezavar. Pl.: smst irni nem szokott vagy facebookon, de ha én ráirok akkor elbeszélgetünk meg minden de ő egyáltalán nem keres és állitása szerint ő ilyen és az nagyon nagy szó ha valakit ő keres. Nem tudom hogy ez igaz e vagy csak kamu duma. De ami fontosabb hogy élőben miylen és akkor mindig kis aranyos nevetgélős bolondos.


Szerintetek attól, hogy eljön moziba velem vagy kajálni az már jó jel vagy ettől függetlenül nézhet rám csak barátként is? Vagy ha már ezekbe benne van akkor valószínűleg ő neki is bejöhetek?


Elég sokat csajoztam már, tudom mit hogy reagálnak le. de ő máshogy viselkedik, nem úgy reagál le dolgoakt mint várom és ezért ez összezavar. Pl.: smst irni nem szokott vagy facebookon, de ha én ráirok akkor elbeszélgetünk meg minden de ő egyáltalán nem keres és állitása szerint ő ilyen és az nagyon nagy szó ha valakit ő keres. Nem tudom hogy ez igaz e vagy csak kamu duma. De ami fontosabb hogy élőben miylen és akkor mindig kis aranyos nevetgélős bolondos.

Ez a baj, tehát ha találkozni akarok vele nekm kell keresni, de én meg nem fogom minden nap keresni hogy ő mikor ér rá.. az cink.. igy eltelnek -2-3 napok hogy nem is beszélünk :(


ILLETVE Közben ez történt

Találkoztam vele, másnap irtam neki egy smst, hogy jó volt vele mert felviditott pedig rossz kedvem volt stb stb amire ő olyasmit irt hogy

"hát ezért vannak a barátok" stb stb


Most ezt csak úgy mondhatta, vagy ezzel hangsúlyozni akarhatta hogy csak barátként tekint rám ?

(régebben bejöttem neki aztán kb 1 évig nem is beszéltünk mostanában meg találkoztunk párszor és amikor velem van úgy veszem észre hogy nem közömbös, illetve mozi meghivásra boldogan igent mondott)


Tippek, ötletek, tanácsokat várok Köszönöm


2011. dec. 9. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem keres-nem kellesz eléggé neki!Láthatóan csak abarátod akar lenni,és te meg félsz hogy elveszíted őt,ezért belemész a barátságba :S.Ezt nem szabad:becsapod őt is és magadat is kínzod.Rázd le!ne írj neki levelet és mondd meg neki hogy te töbebt érzel iránta de ha ő csak barátságot akar akkor felejtsen el téged,mert akkor te továbbállsz valaki máshoz.:) -Egy NŐ
2011. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hello

Hát igen ebben van valami.

De azért azt hozzá tenném , hogy még az elején vagyunk.. kb 2szer találkoztunk és kész...

2011. dec. 10. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!