Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk! Várjam még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk! Várjam még keres, vagy hívjam én?!

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt összevesztünk a barátnőmmel, az én másfél évvel ezelőtti (!!!!) csajomon...."merhogy biztos még tetszik nekem, meg visszamennék hozzá, mert sokkal jobban néz ki nála...stb stb"

Nemtudom honnan veszi ezt, nem is beszéltem azza a nőve má elég régóta, meg nem is kéne nekem egyáltalán, mert egy r*banc lett, nemhiába dobtam akkor is már.


De nemfogja fel, hogy csak Ő kell nekem, és eszembe sincs visszamenni ehhez a nőhöz.

Telefonon beszéltünk, és továbbra sem fogta fel, és lecsaptam,hogy jolvan én ennél többet nem tudok már mondani erre, szia.


Azóta nemkeresett, semmilyen formában.


Én is csúnyán beszéltem vele az igaz, rossz passzban voltam, de ő komplikálta túl sztem az egészet...vagy csak ennyire félt engem?! nemtudom...

de segítsetek léyszi! írjak neki, vagy hívjam fel, és kérjek bocsánatot, hogy kiabáltam vele?!


Attól félek papucsnak fog hinni, hogy "koslatok utána"...

18/F

17/L


2011. dec. 9. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki egy üzit, hogy te komolyan gondolod, hogy csak őt szereted. Ha nem hiszi ezt el, akkor az már régen rossz...
2011. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megvárnám míg keres, mert az írásod alapján ő volt az idióta.
2011. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj te békülni, a nők már csak ilyenek a legapróbb dolgokon képesek kiakadnak ,jobb ha hozzá szoksz.

Attól félek papucsnak fog hinni, hogy "koslatok utána"...


Legalább érezted vele hogy ő kell neked.

2011. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is küldj neki egy üzenetet,(ne hívd fel mert akkor csak még jobban fog harcolni hogy márpedig ő neki van igaza)majd aztán elgondolkodik rajta a kis buta...
2011. dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kibékültünk...szerintem legalábbis, nembeszélünk már róla.


jöz 7 en személyes tali, ha addig ujra össze nem kapunk...


:S


rockszerelem ez tudom...:S

2011. dec. 10. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!