Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el? F/14

Figyelt kérdés
Na szóval van egy lány,aki fúú,nagyon nehéz elmagyarázni hogy mennyire szééép.... és én t ívemből szeret,de nem csak azért mert ennyire gyönyörűen szép,hanem úgy egészében teljesen elejétől végéig(ne értsétek félre)mert én sokszor sétálok vele és már többször is ott voltam nálluk 11-ig/éjfélig mert annyira jóban vagyok ezzel a gyönyörűen szép lánnyal... és nemtudom hogy ő mit érez de ő sem ellenzi,sőt ő szokott kihívni hogy menjek el vele sétálni,nekem persze ilyenkor ugye semmi dolgom sincs(hogy a fenébe ne lenne, de nem érdekel ilyenkor..) és el szoktunk menni nagy csomót sétálni,1-2 órát beszélgetünk séta közbenn,aztán elemgyek hozzájuk és ott beszélgetünk... olyankor teljesen,mint aki be van szívva olyan vagyok,pislogás nélkül nézem több percen keresztül... teljesen szerelmes vagyok belé... de a kérdés az lenne hogy mivel lesz egy iskolai bál a nyolcadikosoknak(én is,őis nyolcadikos,csak ő évfolyamtársam) és azon fogunk keringőt táncolni meg minden és hogy kérdezzem meg hogy nem e táncolna e velem?ugyanis csak a mi osztályunk táncol,az övéké nem,de ha nekem ő nem lehet a párom én nem is fogok táncolni az halálbiztos!Szóval,hogyan kérdezzem meg hogy nem e táncolna e velem?mert ha táncolna,akkor az annyira nagyon jó lennne!!!+ akkor mégtöbbet lennék vele már csak a próbák miatt is...+ előtte és utánna is még hazakisérném+előtte elmennék elé meg ilyenek és talán meg is tudnám valahogy kérdezni hogy nem e járna e velem...Légyszi segítsetek!!! Nagyon fontos!!! Előre is köszi szépen az értelmes őszinte válaszokat!!!
2011. nov. 16. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

"Tudod, van ez a tánc... és... nincs kedved velem táncolni? :) Úgy értem, lennél a táncpartnerem?"


ENNYI

2011. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj de édes vagy:) Sok sikert nektek! Az első leírta!
2011. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.köszi a választ,kevés ilyen jófej van aki komolyan vesz :D tényleg köszi... csak ezzel az a baj hogy van egy nagyon,de nagyon ronda lány (és még beképzelt és bunkó is) és az a párom :'( de megtudom vele beszélni hogy mondja a tanárnak hogy ő ugyan nem lesz az én párom... és akkor ha Ő(!!!) lehetne a párom akk igy talán...még csak 2 próbánk volt, de annyit ő(!!!) simán meg tud tanulni...remélem beleegyezik a tanár...szurkoljatok!

2.Hát...köszi szépen :) örülök ha ezt gondolod :D bárcsak ő(!!!) is így gondolná,mindenem odaadnám csak ezért....

2011. nov. 16. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor miért vagy a ronda lánnyal, ha más tetszik?
2011. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A ronda lánnyal csak táncolok!!! mert őt kaptam párnak! de a szép lányt szeretném megamnak pának mert ő másik osztályban van és az ő osztálya nem táncol,de hátha lenne a párom a táncon...érted?
2011. nov. 19. 23:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen értem, akkor minden képen beszélj vele erről. Hidd el átérzem a helyzetedet, amikor valaki fülig szerelmes egy gyönyörűen szép lányba, csak nem tudod, hogy ő mit érez, és ezt nem tudod, hogyan kezelni.


Minden képen azt javaslom, hogy ülj le vele dumálni erről, és óvatosan kérdezd meg tőle azt, amit az az első válaszoló írt.

2011. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!