Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon vágytam már egy kapcsolatra, mert a mostani kapcsolatom előtt sose jött össze. Mindig vágyakoztam egy fiú után. Aztán elkezdett felém közeledni a mostani barátom, és nagyon megörültem neki....el nem tudtam mondani, milyen jó volt. Azután összejöttünk. Azt hittem, hogy minden szép és jó lesz, de.....Eleinte olyan sírhatnékom volt, hogy nem tudom, hogy akarom-e ezt az egészet. Ha vele voltam jól éreztem magamat, de nem tudtam eldönteni, hogy ez szeretet, vagy szerelem. Aztán rájöttem, hogy én nem vagyok szerelmes. Egy hónapja vagyunk együtt, tudom, hogy ennyi idő alatt még nem alakulhat ki szerelem. MAjdnem szakítottunk, e akkor meg nem bírom elhagyni. HA nicns velem hiányzik, miatta jövök fel gépre, hogy beszélgessünk, ha mással van féltékeny vagyok, ikor szakítottunk majndem sírtam. Viszont bármilyen intim közeledést elutasítok(kivéve szájrapuszi és ölelés). Ha nem járnánk megint hajtanék utána, most meg pont, hogy más fiúk is ettszenek, ez annyira rossz. Egyik barátnm azt mondja, hogy várjak még, másikk meg, hogy ne hülyítsem. De megpróbáltunk szakítani, akkor nem ment.

Ilyenkor most mi van? Nagyon rossz hogy nem tudom mi bajom lehet.

Még régen jártam orvoshoz, mert egyszerűen nem bírok egyes dolgokat megtenni(melltartóvásárlás, stb.) Egyszerűen nem vagyok nőies 16 évesen, hanem gyerekes, hiába próbálok nőiesen öltözködni, lyan kislányos vagyok ígyis.

SZerintem ezzel is összefügg az egész...de mit csináljak? HA dobom azért szenvedek, ha vele vagyok azért mert rossz érzés van bennem, holott hiányzik és (Mivel egy suliba járunk) minden szünetben beszélünk.


2011. dec. 8. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
velem is hasonló volt, egy idő után nem bírtam tovább és szakítottam vele...felesleges volt vele lennem, nem volt szerelmes belé, csak el akartam hitetni magammal.
2011. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És(buta kérdés), de ez után kialakulhat még? Mert egyik barűtnőm két hónap után lett szerelmes. Gondolkoztam, hogy mindent megteszek, ilyen fiút mégegyet nem találok, és olyan se veled se nélküled érzésem van, és ez olyan rossz....
2011. dec. 8. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:

én is életemben először így mentem bele kapcsolatba, hogy az érzésbe voltam szerelmes nem belé, de őt is kedveltem persze. Sajnos mi eljutottunk a szexig (18ak voltunk) és sajnos utána ő szakított velem msn-en, nagyon gonosz indokokkal...3 napot bőgtem, aztán mintha kicseréltek volna, és minden ment tovább...elkezdtem randizgatni, majd kevesebb mint fél évre rá jött a párom, akivel 3.5 éve vagyunk együtt. Utólag kiderült, h a szakítás után ő nagyon vissza akart teperni hozzám, csak nem mert.


Nem érdemes kompromisszum kapcsolatba belemenni, elárulom a szex se jó először olyannal akibe nem vagy szerelmes és aki nem mozgatja meg minden porcikádat, plusz felesleges időhúzás plusz a másik bántása és hülyítése.


Az, hogy döntésképtelen vagy sokszor, az a tinédzserkor sajátja, persze gyakorolni kell és menni fog, ezen ne stresszelj. Egy nehéz döntést nehezebb meghozni, de szinte te is kimondod a választ, hogy ennek nincs értelme.


22 L

2011. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jah és nem hiszem, hogy kialakulhat. Persze mindenki más, de ha nincs meg az első hónapban a szikra és a fellángolás akkor szerintem olyan igazi szerelem nem lesz belőle. szeretet vagy barátság igen, de az az igazi bizsergős érzés nem.


jah és azt hittem anno, h senki másnak nem kellhetek csak az exemnek, erre a mostani párom egy igazi herceg mindne szempontból és nagyon jó a kapcsolatunk....úgyhogy ilyesmi miatt nincs értelme bennemaradni valamiben ami nem működik.

2011. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!