Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bodo10 kérdése:

Hogyan szakítsak?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki a párom és már nem ugyanazt érzem iránta mint3 hónappal ezelőtt de nem ezzel van a baj hanem azzal h az ő teljes rokonsága(Fiatal rokonokról van szó) az én teljes baráti köröm!!!
2011. dec. 8. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
korotok ?
2011. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak kíméletesen!

A facebookon írd át az állapotodat egyedülállóra, aztán küldj neki egy SMS-t!

Vagy nem így szokás mostanában?

:D

2011. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nastic ***** válasza:
63%

"Csak kíméletesen!

A facebookon írd át az állapotodat egyedülállóra, aztán küldj neki egy SMS-t!

Vagy nem így szokás mostanában?

:D"


hogy lehetsz ilyen sutyi tapintatlan? Szerinted mire van a skype és az msn? Na igen az ilyen komoly dolgokra! :D

2011. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát én 16leszek és ő is
2011. dec. 9. 13:00
 5/6 Valaszolok ***** válasza:
Mindegy hogyan teszed ez lesz a vége =>Forever alone....
2011. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy facebokon vagy sms-ben szakítasz vele azt felejtsd el. Megérdemelhet annyit hogy elmondod az érzéseidet neki személyesen és nem célozgatásokkal mint pl. hogy facebookról leveszed hogy kapcsolatba vagy. Az ilyet nem így kell enlintézni hanem legyél annyira tökös hogy elmondod a lány szemébe.
2011. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!