Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak emiatt?

Figyelt kérdés
A barátomnak sokkal fontosabb az autója, mint én ! Legalább is én így érzem, próbál akkor változtatni magán, amikor én szólok, de az is kb. 1 hétig tart. Am 3 éve járunk. Az autója, meg kb 1 éve van meg neki, és hát elég rossz a kocsi, ugyanis minden romlik elfele benne, meg forgalmi sincs rajta ... de nem ez a lényeg, csak hogy állandóan a kocsi, a kocsi .... Szakítsak, vagy hoiogy ijeszthetnék rá?
2011. dec. 7. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hátte hülyevagy...
2011. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
úgy hogy szakítasz vele!!neki a kocsija a szerelme és nem te,te helyetted az autójával foglalkozik...beteges ez,én is ismerek ilyet aki egyfolytában ahelyett hogy a csaját dugná vagy kényeztetné,inkább a ku.rva autoval van elfoglalva..
2011. dec. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ma 09:18


nem egyáltalán nem hülye és ezt mondom férfiként,az ilyen megszállott autó bu.ziknak ez az élete és fontosabb nekik mint bármi más...én is ismerek ilyeneket,eddig mindegyik nő elhagyta...

2011. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Miért lennék hülye? -.-" Akkor csak picit is érezd át milyen ;)

A többieknek meg köszönöm :) Igen tapasztalom, hogy ahelyett hogy "kényeztetne" inkább a kocsit "bassza" ... Tudom most hülyeség amit mondok, de facebookon annyit sose ír nekem, hogy szeretlek, vagy vmi idézet ( ugye ez fontos egy csajnak) hanem állandóan kocsis videók, meg így úgy amúgy ... -.-" Belefáradtam. Akkor szakítás lesz :(

2011. dec. 7. 09:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha szar a kocsi, akkor lehet, hogy ez volt már régóta a vágya és próbálja minél jobban kiélvezni, hogy beteljesült. :D De jah, szakíts emiatt, ha nem tetszik a helyzet, akkor mindenképpen :)
2011. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
figyelj kérdező!ha nagyon szereted akkor valahogy megpróbálod beijeszteni és leszoktatni erről vagy megmondod neki hogy vegyen egy olyan autót amit nem kell ennyit bütykölni...ha már nagyon bele fáradtál és esélyt sem látsz arra hogy megváltozzon akkor hagyd a francba..
2011. dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Törd totálkárosra a kocsiját és akkor nem lesz mivel foglalkozzon.
2011. dec. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a baj vele, hogy kocsimániás, aztán erről nem lehet leszoktatni, meg nem is akarom, mert szeretem, hogy ilyen, csak azt nem, hogy semmibe nézz .... Mert sztem azért a bnőjét megtarthatná igazán ... :/
2011. dec. 7. 09:57
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 09:57


hát bizony a semmibe fog nézni mert ahogy te is megmondtad kocsi mániás és függő...neki mindig is a kocsi lesz az első,ahelyett hogy a csaja puncijával játszana inkább játszik az autójával....szánalmasak az ilyen emberek komolyan...

2011. dec. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én páromnak is meglett a kocsija, ez volt a legnagyobb vágya, amíg mértékkel csinálja én megértem, amíg nem érzem úgy hogy az fontosabb nálam, és nem megalázó. De annak ellenére hogy tiszta kocsimániás meg minden, nem érzem úgy hogy jobban szeretné, bár igazigaz hogy néha túlzásba viszi, és mondjuk ha van vele valami 1-2 napig be van pörögve, ha szerel bele valamit vagy ilyesmi, és akkor nem veszi észre magát, de ha már nagyon túloz, és rászólok, akkor egyből visszavesz. Mondjuk ezzel is inkább nem is az szokott lenni a probléma hogy sokat lóg a kocsin, hanem mondjuk rosszkor..:/ Viszont általában meg inkább az van, hogy elmeséli hogy épp ez meg az van vele, meg ezt tervezi, meg megkérdezi hogy pl a műszerfal világítás milyen színű legyen, vagy megmutatja hogy nekem ez tetszik e, szóval inkább megosztja velem. Meg van amikor én kérdezek tőle dolgokat.

Nem csak azért, hogy ő örüljön, hanem tényleg érdekel mert őt érdekli.

De ha úgy viselkedne velem ahogy veled, akkor otthagynám a *csába, aludjon az autójával, az biztos jobban gondoskodik róla, beszélget vele, kényezteti stb....

Meg lehet érteni, ha valaki mániákus, nekem is van szenvedélyem, de meg lehet, meg kellene találni az egyensúlyt és a fontossági sorrendet!


Esetleg próbáld meg azt, hogy te kérdezel a kocsi felől, mivan vele, mibaja, minden ok, felajánlod hogy ha valamit tudsz segíteni, megkérdezed ismerősöd ilyesmi.

Ha azt látja hogy téged érdekel, és megbeszélheti veled(persze tudom, hogy nem olyan mintha hozzáértő haverral vagy ilyesmi), szerintem értékelni fogja, és megbecsüli, hogy ilyen megértő barátnője van:)

A fb-s dolgot meg felejtsd el!

Mi a párommal sosem irogatunk egymás falára, mi a dolgainkat privátban beszéljük meg, én nem is értem azokat akik mindenki más szeme láttára beszélik meg hogy mennyire szeretik egymást stb.. Lehet hogy én vagyok túl öreg:DXD

2011. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!