Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak emiatt?

Figyelt kérdés
A barátomnak sokkal fontosabb az autója, mint én ! Legalább is én így érzem, próbál akkor változtatni magán, amikor én szólok, de az is kb. 1 hétig tart. Am 3 éve járunk. Az autója, meg kb 1 éve van meg neki, és hát elég rossz a kocsi, ugyanis minden romlik elfele benne, meg forgalmi sincs rajta ... de nem ez a lényeg, csak hogy állandóan a kocsi, a kocsi .... Szakítsak, vagy hoiogy ijeszthetnék rá?
2011. dec. 7. 09:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát nevezhetjük úgy, hogy legjobb barátok is vagyunk egymásnak, szóval mindenről beszámol nekem, amit épp a kocsiba csinál, meg én is megkérdem, hogy pl.: a fék kész van, vagy mit csináltál épp a kocsin, stb. Szóval ezzel nincs gond, mert tényleg elmond mindent, és szeretem is hallagtni, Kisokos :) Csak ugye néha tényleg előrébb kerül az autó, és ezt nem veszi észre ... érthető ugye ... de akkoris visszább vehetne. Tegnap eléggé összevesztünk, de nem hiszem, hogy ezzel változás lesz, még egy utolsó esély és viszlát lesz. Köszönöm azért :)
2011. dec. 8. 12:01
 12/12 anonim ***** válasza:
na hogy vagytok?
2012. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!