Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 150 km távolságból működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

150 km távolságból működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, a neten ismerkedek egy lánnyal, aki 19 éves. Már két hónapja szinte mindennap beszélgetünk, és ahogy megismerem egyre inkább úgy érzem, hogy ő az a rendes lány, akit mindig is kerestem. De van egy nagy gond: 150 km távolságra lakunk egymáshoz, és ő meg van róla győződve róla, hogy ilyen messziről nincs esélyünk ey normális kapcsolatra. Azt is tanácsolta, keressek helyben valakit, de ezt egy ideje már nem mondja. Hanem azt, hogy nagyon szeret velem beszélgetni. Szerintetek mit lehet tenni ebben a helyzetben?
2011. dec. 8. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze.
2011. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
keresni egy lányt közelebb.....
2011. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28 éves vagy és egy 19 évessel ismerkedsz.Te egy lúzer vagy.
2011. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a 9 év korkülönbség már olyan nagy baj? remélem, nem ezeken múlik...
2011. dec. 8. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy baj:D Saját korosztályodban kéne keresgélni nem gyerekeket hülyíteni..
2011. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy 19 éves lánytól ne várd el,hogy 150 km távolságból hűségesen fog várni téged(a mai lányokból kiindulva)
2011. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!