Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Miért érzem így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért érzem így?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődik, hogy több mint egy éve szakított velem a párom. Sokat szenvedtem de 4 hónapja megismertem valakit. Nem ugrottam bele semmibe azonnal, vártam a szikrára, ami jött is. Mindezalatt a 4 hónap alatt tök happy volt minden, de a napokban elkezdtem egyre többet gondolni az exemre, fáj ha látom a barátnőjével. Miért van ez? Miért zavarodom össze mikor már úgy éreztem sikerült lezárnom? Jól megvagyok a párommal, jövőt tervezek vele, de mégis a kisördög motoszkál az exemmel kapcsolatban....
2011. dec. 8. 18:29
 1/7 A kérdező kommentje:
ÉS hozzáteszem neki hamarabb volt barátnője mint nekem, de akkor nem zavart ha képet látok róluk... Úgy éreztem lezártam.....
2011. dec. 8. 18:34
 2/7 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Szerintem még fáj kicsit, de idővel elmúlik, 4 hónap azért nem olyan sok idő. Szokni kell azt is, hogy mással van, nem csak azt, hogy nincs veled.
2011. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak magam sem értem ha eddig úgy éreztem hozzászoktam, most mi váltotta ezt ki....
2011. dec. 8. 18:40
 4/7 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Esetleg akaratod ellenére összehasonlítottad a párodat az exeddel és rájöttél pár különbségre, ami talán aggat/furcsa

(ezt a hülye magyarázatot:D)

2011. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Legalább próbálsz segíteni abban, hogy megértsem magam :D

Össze sem hasonlítom őket mert már az elején tudtam hogy ők tűz és víz......

2011. dec. 8. 18:45
 6/7 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Akkor sajnos semmi ötlet:(
2011. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlackSword ***** válasza:
Szerintem az a kapcsolat valamiért tönkre ment... Tehát gondolj arra... És itt van egy másik srác, aki szeret, Te is szereted gondolom... Hagyd a múltat és koncentrálj a jövőre...
2011. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!