Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akar valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel mindig szinte egymás mellett várjuk a barátainkat. Egszer a lány tőlem kért tüzet, pedig nem csak én voltam arrafele :D aztán aznap este véletlenül egybefutottunk haverommal az egyik boltban vele és a barátnőjável, és mint ha súgdolóztak, és egyfolytába minket néztek : DMég aznap este bejelöltem facebookon, belájkolta prof.képem :D aztán egy jó ideje bökdösődünk facebookon, de élőbe nem merem megszólítani vagy kezdeményezni. de nem is ez a lényeg:D szerintetek akar valamit, vagy valamit nagyon félreértek? :D
2011. dec. 7. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
"belájkolta prof.képem :D aztán egy jó ideje bökdösődünk facebookon" ez semmit nem jelent, de attól még mert ő "élőbe nem merem megszólítani vagy kezdeményezni" attól még te megtehetnéd és akor nem ide írnál ilyen kérdést, hanem megtudnád....
2011. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs nekem elektromos cigim van. Nekem áram kellene. Tudsz adni egy kis áramot?
2011. dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kezdeményezz mert gyávának fog tartani..ne csak facebookon legyél nagylegény:D am meg bejössz neki
2011. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
énis ugyan ebben a cipobe járok s énse merek kezdeményezni de muszáj lesz mert ha sokat fogsz várni vele akkor gyávának fog tartani és akkor már nem lesz semmi esélyed nála!!
2011. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!