Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok & fiúk.! Higyjek neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok & fiúk.! Higyjek neki? Szerintetek igazat mond?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyok együtt, és észrevettem hogy amikor sétálunk valamerre ránéz lányokra, megnézi őket. A múltkor kérdőre vontam, és azt a választ adta hogy igen megnézi öket, de csúnyának tartja öket, és csináltunk olyat hogy leültünk valahol és elkezdte, , elemezni" hogy kiben mi nem tetszik neki. Szerinte csúnyák, szerintem nem, igenis szépek. Ő mindig azt mondja hogy én vagyok neki az egyetlen, és nagyon szeret, de félek hogy elveszítem más lány miatt. Hihetek neki? Igazat mond? Véleményetek?
2011. dec. 7. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az honnan tudjuk? :D Neked kell meglátnod rajta. :)
2011. dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg a barátodnak, hogy zavar téged, mikor más nőket stíröl.
2011. dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Figyeld a légzését, a pupilláját, a mozgását és az arcát. Ez alap.

Dr. Lightman

2011. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, pont e miatt a féltékenykedés miatt fog otthagyni a barátod. Nem vagyunk vakok, van szemünk, igenis megnézzük azt, ami szép. De mindent a szemnek, semmit a kéznek! Ráadásul a barátod kicikizett egy csomó csajt csak a te kedvedért. Mi kell még neked? Ha annyira zavar szúrd ki a szemét!
2011. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hazudik. Én a helyedben fenntartásokkal kezelnék mindent, amit mond.
2011. dec. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is megnézek minden szép lányt, de nem feltűnően, hogy ezzel ne bántsam meg azt, akivel együtt vagyok.

Te indokolatlanul féltékeny vagy.

Amennyit jogosan elvárhatsz, az annyi, hogy ne szemezzen a csajokkal, ne forogjon utánuk, ne essen ki a szeme, ha veled van. Többet nem.

2011. dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg csak nézi őket, addig nincs gond.


De ha már kihívóan percekig nézi őket, az már gázos...

2011. dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ?
2011. dec. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ha megnéz valakit a párom, jó, persze azért ne essen ki a szeme és forduljon le a feje a nyakáról, de azért ilyen nem szokott lenni:)

Az nem zavar ha valakiről elmondja, hogy mi tetszik-nem tetszik, mért akkor mi van? Engem ölel, nem mást. Ő ugyanígy rákérdez pasikra, hogy mi van ez tetszik, vagy hogy mi tetszik rajta.

Engem az zavar ha a lányok nézik a páromat, nem tudom hogy miért:D

Azt szoktam mondani, hogy te nézheted, de ő ne nézzen!! (persze poénosan:D:))és akkor még jó fej is vagyok:D:)


De látom téged nagyon zavar, ne féltékenyen, de kérd meg, hogy egy kicsit fogjon akkor vissza mert téged zavar. Nem kell mondogatni, beszélgessetek másról és kész.

2011. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 BlackSword ***** válasza:
Az ember hűséget fogad és nem vakságot!!! És ha tovább féltékenykedsz, akkor tényleg el fogod veszíteni...
2011. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!