Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok, ti belemennetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti belemennetek az ilyen talalkozasokba?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel nem jarok de minden hetvegenkent talalkozunk.Hetkoznap nem nagyon lehetne mert nekem suli,neki melo.Ugyh pentek-szombat estenkent talalkozgatunk.MInden volt eddig kiveve sz*x.
2009. máj. 15. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha jól esik, akkor miért ne!!!
2009. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is el kell döntened, hogy mit szeretnél. Ha tetszik neked ez a fiú és őszintén szerelmes vagy belé akkor képes leszel várni még egy kis ideig. De ezt nem igazán értem, hogy találkozgattok, de nem jártok. Csók van egyáltalán? Vagy az is lehet hogy Te vagy neki egy kissé fiatal és még nem szeretne lerohanni, mert van egy kis felelősségtudata. Szerintem ha jól érzed magad a társaságában akkor nyugodtan találkozz vele. A többi meg majd csak kialakul. Bár azt sem igazán értem, ha nem jártok akkor miért várod, hogy szexeljetek.
2009. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem jarunk,mert kicsit sok az ev koztunk(en15,o25)es hat nem akarunk semmi feltunosegett
2009. máj. 15. 14:17
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
15 évesen inkább babáznod kéne és nem egy felnőtt férfival találkozgatnod!!!! Te még gyerek vagy...még jó hogy nem volt szex!!!
2009. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
koszi szepen utolso
2009. máj. 15. 14:45
 6/10 anonim ***** válasza:

o neki kell eldontse hogy kivel milyen kapcsolatot akar,ha le akar fekudni fekudjon le vele,nem ti erzitek azt amit o,nem mindenki egyforma,en bele mennek az ilyen talalkozaokba csak en smarolason nem csinalnek vele semmit persze meg egy kis simogatas(de most van baratom szoval nem fogok ilyeneket csinalni)de ha nem lenne baratom akkor igen

16/l

2009. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Anyukád mit szól ehhez?
2009. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak leszólni mint itt egy páran...de ne hagyd magad befolyásolni senki által. Ha tetszik neked mondhat bárki bármit mert úgyse fogod abbahagyni. Sztem még fiatal vagy, kapsz jobbat is, de ez csak rajtad múlik.

Légy jó...ne csinálj olyat amit később megnánnál.

2009. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jo nagy balf#szok akik 10 evvel fiatalabbakal jarnak

ez ilyen divat manapsag hogy 16 eves lanyok szoba sem allnak az egykoru fiukkal csak 20+ sracokkal?

2009. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem általánosan is sok a 10 év korkülönbség, csak van olyan életszakasz, amikor ez nem annyira érzékelhető.

De a Te esetedben egy 25 éves férfinak teljesen más vágyai és szemlélete van, mint egy 15 éves lánynak.

Mivel tanácsot kértél itt, én minden jóindulattal és megértéssel csak azt mondhatom, hogy ne találkozgass egy 10 évvel idősebb férfival. Még akkor se ha úgy érzed hogy jól érzed magad vele. Nem hozzád való korban, és ebből adódhat olyan szitu, pl sexben, amiben lelkileg sérülhetsz.

2015. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!