Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h aki nekünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h aki nekünk kell annak mi nem kellünk és akinek mi kellenénk azok meg nekünk nem kellenek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért mert x10 látom ezt a kérdést !
2011. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, nekem sosem voltam ilyen gondjaim
2011. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én eddig itt tartok a láncolt listával:

Gyökér(T)-->G-->én-->B-->F-->K

(nevek kezdőbetűi, tovább sajnos nem tudom h még ki kit, de van egy tippem, h mind2 irányba lehetne még folytatni...

Azt viszont én sem tudom megmondani, h miért...

20/L

2011. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nem a saját kategóriádban keresgélsz.
2011. dec. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kettő ugyanazt jelenti ez azért van mert az emberek hülyék, vagy túl sok romantikus rajzfilmet néztek ovis korukba
2011. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mert vannak nők, akik megrekednek a tini világfájdalom világában. van egy ismerősöm, aki halálra idegel, mert összejött egy nála jóval fiatalabb sráccal, aki persze nem akarja még lekötni magát örökre. folyton csalja a lányt, de mindig visszakönyörgi magát neki, a lány meg megbocsát, de folyton nyafog, sír a szája és alázza a srácot. fb-on is folyton nyomja a bugyuta, tipikus szenvedő pics.ás idézeteit, meg a srácnak is ilyen depis számokat linkel az üzifalára. meg is érdemlik egymást. ha annyira szenved a csaj, miért nem hagyja ott? ha hagyja magát megalázni, hogy folyton elnézi a megcsalásokat, magára vessen és ne nyafogjon. a srácnak meg ok, h ott a biztos háttér, de olyan feltétellel, hogy közben azt hallgathatja, hogy mekkore ge.ci, mekkora fos alak, tudod kinek kéne. pontosan megérdemlik egymást. két LÚZER. én meg a nyugalmat érdemlem meg, és le is töröltem mind a kettőt a p.csába, szar a fb úgy ahogy van, legalább ne ezt lássam, ha hetente egyszer felnézek.
2011. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!