Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Abszolút nem tudom, mi van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abszolút nem tudom, mi van? Elég gáz a téma.

Figyelt kérdés

Elmondom a sztorit, már mindegy, mert szakítottunk, de azért elmondom... Én 29 ex b.nőm 21. Mondtam neki korábban, hogy nem érdekelnek a fiú ügyei, nem vagyok rá kíváncsi... De ő egyszer csak úgy elmesélte, hogy 14 vagy 14 és fél évesen hárman lányok (ő egyik) és egy fiú ittak fenn náluk... Majd két lány (egyik ő) csókolóztak a fiú előtt, hogy megmutassák a harmadik lánynak, hogy milyen a csók. Aztán két lány (egyik ő), mondták a fiúnak hogy húzza le a nadrágját... a fiú feküdt az ágyon a három lány között pucéran, majd két lány (egyik ő) verték kézzel a fiúnak, hogy kipróbálják milyen az... aztán mondta, óvatosan kellett elmennie a lépcsőn kezet mosni a spermától, nehogy az apja meglássa... Majd mondta, hogy többet nem tenné meg, mert ez csak poén volt anno...


Rákérdeztem, mi a fenének kellett elmondani??? És kiakadtam ezen, de totál... Viszont én sem vagyok az a túl jó szemlélet, megmondom őszintén, utána elmondtam neki az én vágyaimat, hogy szeretném egyszer életemben hármasban, másik lánnyal... De mondtam, fordítva ugyanezt megteszem neki két fiúval, tehát nem vagyok paraszt, hogy csak nekem... Mondtam én ezt külön tudom választani, mert nem érzelmi alapú.. őt szeretem, ugyanezt megetszem fordítva is...


Ő nekem esett, hogy hogy képzelem ezt az egészet... és menjek a pics@ba, hogy egyáltalán ilyen eszembe jut...


Ezen sosem tudtam túltenni magam, hogy neki mással akkor poén volt, de ha én szerettem volna ugyanezt, csak már felnőttként egyszer kipróbálni, amit viszonoztam is volna ugyanazzal, akkor már sz@mét aljas vagyok, hogy egyáltalán eszembe jut...


Már szakítottunk, többek között emiatt is... Vélemény?


Én léptem át egy határt, vagy ő, vagy mindketten?


2011. dec. 6. 06:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindeketten. Amit ő csinált, az se normális, amit te mondtál az sem teljesen egészséges.. ez az édes hármas nagyon gyorsan átfordulhat durva féltékenységbe.
2011. dec. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, tipikus, neki mindent szabad, Neked meg semmit se...ne is bánkódj utána, én egy ilyen nőt egy vascsővel kergetnék a kertben.

Kicsit sokminden volt neki megengedve gyerekkorában, ezért nem fog benőni sosem a feje lágya.

Te tudtad korrektül kezelni a témát, ő nem.

Tényleg nem kár érte.

2011. dec. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lumyka ***** válasza:
ahogy teis mondtad ketté kel l választani a szerelem es csak szex dolgot,es lehetseges szerinten,na m1...a tenyeg h ez telyesen normaalis,miert meilyik fiu nem szeretne 3-mast,es bizony vannak lanyok is aki vagynak erre,h a baratnod mar valamilyen szinten csinalt azt jelenti h igenis teteszett anno neki,szerinten csak zavarba jott tole,ha nagy a szerelem es ujdonsagra vagyik az ember egy hosszu kapcsolatban ki lehet probalni,mindig kell ujjitani hanem ellaposodik a kapcsolat,es ha a szex nem megy akkor mar semmi:)
2011. dec. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dottorre ***** válasza:

Az én véleményem az, hogy te is irtó gáz vagy abból a szempontból, hogy mi a fenének kell kiakadni azon, amit egy 14éves p*csa csinált. A múlt az múlt. Mesélni sem kell róla, de kiakadni meg teljesen felesleges. Az a lényeg, hogy veled normális legyen. Az édeshármas pedig alapvetően nem rossz ötlet, de én tartom azt a véleményt, hogy ilyen esetben a 3-asban a barátnő ne szerepeljen, mert az hosszabb (vagy rövidebb) távon a bizalom megtörését, és féltékenységi rohamokat fog okozni!


25F

2011. dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én inkább azt gondolom, hogy miután ezt elmondta neked lehet h nem láttad, de így "könnyített" a lelkén, és amikor ezt felhoztad neki te akkor ezt támadásnak érezte, úgy gondolta h őt macerálod ki. Lehet ez is egy ok...
2011. dec. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amit tett a multban az nem a szerelmevel törtent!teged szeret a csaj , meg jo hogy nem akarja hogy masik csajjal is legyel...
2011. dec. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted.

27F

2011. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!