Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Undorító lenne ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Undorító lenne ez a számotokra? (Tudom, hogy hülye ötlet, de kíváncsi vagyok a válaszotokra. )

Figyelt kérdés

Ha találkoznátok a barátnőtökkel,és egy kis idő után elkezdene nyalókázni:D majd megkérdezné,hogy kértek e?:D És elnyalnátok felváltva. :D Benne lennétek az ilyenben?:D

Vagy ez már undorító számotokra?:D


2011. dec. 5. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? 14?
2011. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Ájron ***** válasza:
Nekem tetszik az ötlet.
2011. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ma 21:00!

Gratulálok, olyan mintha 8 fiú túrházott volna bele a szádba, najó a túrha kicsit durva, de a köpés szintet mindenképpen üti, plusz ők is egymás szájába, ez már döfi :)

2011. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nyalókázd le a barátodat!
2011. dec. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de remélem nem baj, hogy válaszolok. Ha tőlem kérne ilyet a barátom, lehet hogy néznék rá nagy szemekkel, hogy mi baja. Nem vagyok finnyás, eszek iszok utána, de közösen elnyalni egy nyalókát? Minek? Mi ennek az értelme? Te mit akarsz ezzel elérni? Hogy beinduljon?
2011. dec. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!