Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megint megbántottam a nőmet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint megbántottam a nőmet. Vmi tanács? :$

Figyelt kérdés
Az a lényeg, h ma nagyon meglepett a barátnőm, és mikor felkeltem ott feküdt mellettem, és ő volt az első, aki boldog mikulást kívánt, és mondta h az az ajándék, h mellette ébredtem, és komolyan nem is számítottam rá. Ezek után én hülye azt mondtam: "hát két rekesz sörnek jobban örültem volna.." XD persze csak viccből mondtam, de megsértődött. Egyébként én voltam az, aki a szopásos sztorit is írta.. xDDD 18/F vki megtudná mondani, mit csinálok rosszul? vagy a lányok ennyire nem értik a vicceimet? XD
2011. dec. 5. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor menj oda hozzá és mondd el Neki még egyszer, és tedd hozzá: Tudom így hangzott volna jól, hogy két rekesz sörnek is nagyon örültem volna, de hogy most itt vagy el is felejtettem mi az a sör! Vagy valami hülyeséget.
2011. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

:D:SD:SDA:DSD::D:D:D:D:D:D:D:DD:SAD

Ezen baromi jót nevettem :D:D:D Nincs nagy humorérzéke a csajodnak. :D Bár a helyzet az, hogy sokkal inkább függ a viccelőn. Ha nincs érzéked a humorhoz és sz@rul adod elő, bizony lehet sértő :D

Ha ilyen fapofával hullamereven benyögöd neki, hogy két rekesz sörnek jobban örültél volna, akkor bizony te vagy a köcsög :D


21F

2011. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Melyik volt a szopásos sztori?


Nem kapod el a pillanatot, bár biztos egyénfüggő, valaki lehet értékelte volna.

2011. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát..mindenesetre hülye vicc volt. kérd ne haragudjon rád, csak ökörködni akartál:( De máskor gondold meg kétszer is, mielőtt beszélsz.
2011. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__23..


Ez volt a szopásos :D am nem fapofával mondtam, nem is komolyan, látszódott rajtam, h viccelek, de vhogy ez a csajoknak sose jön át :S :D

2011. dec. 5. 19:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, ő készült rá, gondolkodott, mielőtt ezt a kis meglepit szánta neked. ez egy aranyos, csajos kis meglepi volt. Te meg -bocs, de tahó módon- megbántod. Pedig ő jót és kedvest akart neked.
2011. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Emiatt is érzem szarul magam, mert vágom mennyit szarakodott anyámmal beszéltek össze, h engedje be a házba éjfél után, ráadásul anyám hajnalba ment dolgozni, szóval neki se lehetett nagy öröm felkelni csak azért, h beengedje. Meg amúgy elég messze is lakunk egymástól, és hajnalba mikor jött, nem voltak buszok, így kénytelen volt gyalog jönni. Nagyon szarul érzem magam emiatt, de mindenkivel így viccelek, valahogy nagyon elbaszott humorom van, vagy nemtom. :S :D
2011. dec. 5. 19:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy!:DDDD Megnéztem a másik alkotásod, elképesztő. Egyébként szerintem próbálj kicsit komolyabban viselkedni ilyen helyzetekben, mert tényleg kiábrándító lehet, mikor ilyen megjegyzéseket vágsz hozzá tök váratlanul. Próbálj kicsit romantikusabb lenni.
2011. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy van humorérzéked, de ahhoz is érzék kell, hogy mikor és milyen viccet ejtesz el. Ezt kell gyakorolni.
2011. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem a vicceid szarok, csak szimplán gyökér vagy.
2011. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!