Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanács, lehet most elszurtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács, lehet most elszurtam valamit?

Figyelt kérdés
30éves vagyok,történetem következő...1hónapja megismerkedtem egy pesti 35éves egyedülálló pasival tőlem kb180km-re van,szimpátia megvolt találkoztunk eljött hozzám egy kellemes délutánt töltöttünk együtt jól érzetük magunkat,hülyéskedtünk,ölelkeztünk,kézfogás,aztán hazavitt megcsókoltam csak mert ugy jött,aztán hazament,nem beszéltünk semmi konkrétumot este irt egy smst hazaért,másnap beszélgettünk skypen,és utána minden elvágodott hirtelen.Én csak gondolom miért a pasi bizonytalan velem szemben,telon is sajnos nem nyomtam ki a telom és egy ismerösöm folyamatosan zavart na ez bizony ciki volt találka közben,meg célozgatot már az ismerkedés elején mert bizonyos közösségihálón sok jó képem van amire igen csak sokan rámirnak bokolnak,ő meg ha valahol meglátott fent célozgatott hogy már korán fent vagy a hálon,,hu micsoda kommentek,meg hogy minden pasit megcsokolsz kivel neten ismerkedsz elsőre...és a találka után is ha csak fent volt egy képem már mindjárt célzott nemzetközi csaj lettél,meg tetszel ennek mikor lesz a tali stb....de kis üzenetekben ahol még beszélgettünk meg érdeklödött felölem...lassan 3hete hogy taliztunk igazábol ugy nem kereste a társaságom a skypen,csak ha ráirtam tegnap 1,5hét után beköszöntem a skypen,beszélgettünk probáltam célozni hogy én jó éreztem magam vele akkor,ő is mert mondta,probáltam bizonyittani nem az vagyok kinek gondol,hogy nálam ha valakivel szimpatizálok akkor csak ő fontos,és nem vagyok pasifaló...erre ma egyik közösséghállón látom hogy angolul beirva egy szöveg milyen lányt keres magának,hát én ha ő célózgat a képeimre hogy milyen sláger lehet most,akkor már én is beirok mivsoda szöveg a külföldi hölgyeknek,és angolul leirtam hogy "sajnálom hogy nem én vagyok az kit keresel,és hogy kár hogy csak egy nap volt számomra mégis kellemes"-most akkor elárultam magam,mert egy pasinak kéne futnia a nő után és most elszurtam a dolgot?vélemény,ki mit csinált volna mert engem ő érdekel..
2011. dec. 3. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva adnék tanácsot, de.. Annyira tagolatlan a szöveged, hogy minden információ egybefolyik. Nincs kedvem dekódolni.


Bocsi.

2011. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DiMalto ***** válasza:
Nem szurtad el,egy pasinak kell a megerősítés h kellesz neki,de viszont ha nincs is konkrét kapcsolat és már megy a "féltékenykedés" a részéről,akkor abba gondolj bele mi lenne ha kapcsolatban lennétek,180 km-re egymástól!!!Nem lenne happy end a vége szerintem.......
2011. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok pasi él még az országban...
2011. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azzal egyetértek, hogy a férfi udvaroljon, de ha nem kap megerősítést a nőtől, hogy a szimpátia kölcsönös, akkor érthető, hogy feladja. Ha te a randin egyfolytában telefonálgatsz meg sms-ezel a jó ég tudja kivel, meg gyűjtöd a bókokat ahol csak lehet, hirdeted magad a neten, mégis mit vársz tőle? Ez a férfi keresgél, ahogy te is, köztetek nem alakult ki semmi, így tovább nézelődik. Ha kell neked, legyél egyértelműbb vele, hagyd a játszmákat, kinőttél már belőle.
2011. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!