Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg engem szeret? A barátommal 2,5hónapja vagyunk együtt. Előttem volt egy bnője, akit elég jól ismerek, egy évvel fiatalabb nálam. Szeptemberben szakított vele a csaj 1hét után. De azóta is beszélnek.

Figyelt kérdés

Mindig mondja nekem,hogy szeret,és h velem akar lenni.És látni is rajta.(Nemcsak szerintem,sőt többen mondják a kivülállók,a barátaim) Ennek örülök is,csak annyi a baj,hogy tudatta velem a barátom,hogy a csaj talán megint összejönne vele.Mikor megkérdeztem,hogy összejönne-e vele,azt mondta,hogy Nem mert egy hétre minek,úgysem lehetne komoly kapcsolat belőle."

Meg mondta h ott vagyok neki én is.

Most akkor érdekli még,vagy nem? Ha tényleg érdekelné,még arra az egy hétre is összejönne vele,nem?

Én reagálom túl,vagy tényleg van vmi..? Amúgy a csaj unokatesója azt mondta nekem,hogy kizárt,hogy megint együtt legyenek.


2009. máj. 14. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Dont't worry, be happy!
2009. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugodj meg a barátod ha akarna már rég ott hagyott volna akár miatta akár más lány miatt! azt mondjuk furcsának tartom h azt mondta azért nem járna vele megint mert nem tartana sokáig...:S erre egyértelműen azt kellett volna mondania,hogy nem mert már veled van... mindenesetre nyugodj meg kár ezzel elrontani a kapcsolatotokat!
2009. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ha vele akarna lenni megtenné!A fiúk ilyenek,sok rövid kapcsolatuk van mielőtt megtalálják az"igazit".Bízz benne hogy te vagy az!De ha mégse maradnátok együtt élvezd ki az együtt töltött időt,szeressétek egymást,abból baj nem lehet!Nem kell neki az a lány mert már ott hagyott volna,ha az a másik felkínálkozott neki.Tudod a könnyű préda.Több önbizalmat!!!Mutasd meg hogy te vagy neki a tökéletes!!!!
2009. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne így állj hozzá! Nem kell kétségbe esni! Először is mindent elmondott őszintén, nem titkolózik és pusmog a volt csajával a hátad mögött!

Másrészt az alapfelállás az kell legyen, hogy veled sokkal jobban jár! Te jobb csaj vagy, és csak bánhatja, ha a másikat választja, ami amúgy is felmelegített leves, ami egyszer már megbuggyant :)!

Ez a kiindulópont! Ha így állsz hozzá, akkor neki is tetszeni fog, hogy nem majrézol, hanem belevaló vagy. Persze azt tudasd vele, hogy azért egy picit féltékennyé tett a szitu. :)

2009. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!