Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyennek képzeled a (számodra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek képzeled a (számodra) tökéletes barátnőt?

Figyelt kérdés
Külső,öltözködés is,belső..
2011. dec. 2. 13:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Annak aki b*zizott:

Ilyeneket kéretik a szemembe mondani. Amíg ez nem így zajlik, addig te mi vagy? Mellesleg te még az itteni becenevedet sem írod ki.


A kérdezőnek:

Én pedig nem ostoba nőt, vagy h*lye r*bancot mondtam.


Csak a kérdés feltevéséből lehet sejteni, hogy eléggé idealista a kérdező. Felnőtt férfiak pedig nem ringatják magukat ilyen illúziókban.


Avagy, mindenki magából indul ki, és a lányok azok, akik egy elképzelt, idealizált modellt keresnek, párválasztás címszóval.


De hangsúlyozom, nem mondtam, hogy baj van a kérdés fölvetésével.

2011. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Külső


• Alacsonyabb legyen nálam.

• Kissé telt testalkat.

• Legalább vállig érő (de inkább hosszabb), lehetőleg barna, barnás vagy fekete haj.

• Fehér, természetes bőr.



Belső


• Bízzon bennem, jobban mint én magamban.

• Értse a humort, de ne ő poénkodjon állandóan. Hanem nevessen az enyémeimen, persze csak ha őszinte. :)

• Legyen saját véleménye, és azt tudassa is velem.

• Merjen és tudjon befolyásolni.

• Ne zavarja ha segíteni, védeni, kényeztetni akarom, inkább élvezze, sőt kérjen meg rá.

• Tudjon szerepekben gondolkozni, de a helyzethez illően.

• Ha valamire azt mondom, hogy nem, akkor ne durcáskodjon állandóan, hanem fogadja el, hogy ki az úr a háznál. :)

• Ne legyen sértődős, és ne jöjjön utánam, ha egyedül szeretnék lenni. Inkább kösse le magát vmivel.

• Szeresse a kalandokat, a változatosságot, de ne unatkozzon, ha csak azt szeretném, hogy nyugiban otthon legyünk pl. kettesben.

• Érett gondolkodású legyen, de ne lexikálisan, és ne is vágjon fel a tudásával.

• Szeressen „bunyózni”, bohóckodni, párnacsatázni, egyéb huncutságokban benne lenni. :)

• Szeressen domináns lenni szexuális téren, de fontos, hogy ebben is szeresse a változatosságot (pl. ha én vagyok a domináns).

• Hasonló véleményünk legyen vallást, politikát illetően.

• Tudjon énekelni, és szeresse a jazzesebb műfajokat is. (Persze ne legyen olyan őrült, mint amilyen én vagyok. :D)

• Gyereknevelésben ne ássa alá a tekintélyemet (és én se az övét), fontosabb legyen neki a család mint a karrier.

• Viselje el, ha valamiben tanítani vagy nevelni akarom, és ilyenkor aranyos legyen, és ne durcázva függetlenedni akarjon. Ugyanakkor ő is bátran tanítson meg dolgokra (pl. főzni, vagy másra, amihez ő ért).

• Amit jobban tudok, azért tiszteljen, és amit nem tudok, azért ne nézzen le. Játékosan azért gúnyolódhat. :)

• Hűséges legyen. Ha rosszul áll a kapcsolatunk, azon legyen (mint én), hogy azt jóvá, jobbá tegye.

• Szűz legyen.


Ez inkább a várt jövendőbeli feleségemről való elvárásaim. Nem egészen ideál, mert ha ideál lenne, egy kicsivel több mindent megszabnék. Persze ha ezek közül sem teljesül be mind, az sem kizáró ok, persze attól is függ, hogy mi nem. :)


Azt tudni kell, hogy én azért keresek barátnőt, hogy később összeházasodjak vele. Nem vagyok híve a "próbáljuk ki, majd meglátjuk, mi lesz" kapcsolatoknak.

2011. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Külsőre nincs konkrét ideálom, tehát mindegy milyen színű a haja vagy ilyesmi a lényeg hogy megfogjon benne valami. Öltözködésre sose szoktam figyelni, csak ápolt legyen. Belsőre fontos hogy nagyon szeressen. Legyen beszédes, bújós, kedves, odaadó.. ilyesmik :)
2011. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Romantikus és vékony. Humoros. Több kitételem nincs, még sincs senkim:)
2011. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 full twirl ***** válasza:
16%
Állva érjen a derekamig, így nem kell lehajolnia a szopáshoz, a feje meg legyen kocka alakú, hogy közben megálljon rajta a sör
2011. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A tökéletes barátnőt?

Tessék: Úgy "megfogjon" hogy szinte sírni tudnék ha nincs velem (úgy hogy, egyáltalán nem vagyok egy érzékeny típus!)

és ez a nagyon különös lelki vonzódás tartson egy életen keresztül.

De úgy általánosságban: ne legyen szűk szavú, de azért amikor pl. vágná a kenyeret, ne legyen hozzá 20 perces hozzá fűzni valója, meg hasonlók (habár ennyire beszéd fanatikus emberből biztos nagyon kevés van) de egyébként az kifejezetten tetszene ha mindenről mondana véleményt, legyen határozott, teli életkedvvel, kis önteltség cinizmus beleférne, ne öltözködjön túl k*rvásan, ne legyen kényeskedős plázacica, legyen segítőkész, aranyos/kedves de ugyanakkor mérsékelten temperamentumos, aki nem hagyná hogy akárki is megalázza vagy "eltapossa"

Ami a külsőt illeti: én csinosabbnak gondolom amikor valakin van egy 10-15 kiló felesleg, mell: kicsi-közepes, nagy semmiképpen se! De ha valakinek nagyon megfogna szeme-arca-természete, akkor semmit sem számítana ha nem lenne rajta felesleg (de mindenképpen egészséges határokon belül)


röviden ennyi...

2011. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,aki normális választ adott:).
2011. dec. 2. 17:53
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem lesz barátnőm, ezért nem képtelgek.
2011. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!